Produkto aprašymas

Džiovyklėje „8000 AbsoluteCare®“ integruota šilumos siurblio technologija. Tiksliai kontroliuodama būgno sukimąsi ir džiovinimo temperatūrą, ji apsaugo vilną ar šilką nuo susitraukimo. Sistema „AbsoluteCare®“ atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

ABSOLUTECARE®. SKALBINIŲ APSAUGOS GARANTIJA*

„AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologija, tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

*Atitinka įprasto džiovinimo rezultatus.

„MIXDRY“. JOKIO RŪŠIAVIMO. JOKIŲ PASTANGŲ. DŽIOVINKITE MEDVILNĘ KARTU SU SINTETIKA

Su „MixDry“ be jokių pastangų, tačiau kruopščiai, tolygiai ir kaip tik tiek, kiek reikia, išdžiovinsite sintetinius ir medvilninius audinius kartu. Nebereikia rūšiuoti. Šilumos siurblio technologija užtikrina, kad skalbiniai gautų tiksliai tiek šilumos, kiek reikia, todėl sutaupysite energijos.

*Išbandyta su mišriais medvilnės ir sintetiniais skalbiniais, iki 5 kg.

„PRECISEDRY“. TAUPO LAIKĄ IR ENERGIJĄ. APSAUGO JŪSŲ DRABUŽIUS

Pažangūs „PreciseDry“ drėgmės jutikliai padeda sutaupyti laiko ir energijos. Jų dėka sistema pagal skalbinių kiekį proporcingai reguliuoja energijos sąnaudas ir ciklo trukmę. Tokiu būdu, nepriklausomai nuo skalbinių kiekio, užtikrinama tinkama jų priežiūra.

SENSIDRY® TOLYGIAI IŠDŽIOVINA DRABUŽIUS NET IR ŽEMOJE TEMPERATŪROJE

Tikslūs „SensiDry®“ sistemos jutikliai užtikrina tolygų drabužių džiovinimą žemoje temperatūroje, o džiovinimo ciklas užtrunka tiek, kiek įprasta. Sistema išskiria tik tiek šilumos, kiek būtina skalbinius švelniai išdžiovinti ir apsaugoti nuo pažeidimų.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels