TR939M6CE

Džiovyklė su šilumos siurbliu 9000 serija „AbsoluteCare® Plus“ 9 kg

Produkto aprašymas

Mūsų geriausias klasėje A+++ energijos vartojimo reitingas – taupo išteklius ir saugo skalbinius

Džiovyklės „AEG EcoLine“ yra efektyviausios klasėje – A+++ ir 68 % mažiau energijos sąnaudų, palyginti su tradicinėmis džiovyklėmis*. Net ir gležniausi audiniai, tokie kaip šilkas** ar vilna***, bus saugūs ir nesusitrauks džiovinami žemos temperatūros aplinkoje.

* 68 %: Apskaičiuota palyginus mūsų 8 kg TD šilumos siurblio (A+++ energijos klasė) ir 8 kg TD kondensatoriaus (B energijos klasė) metines energijos sąnaudas. *** Lyginant su natūraliu džiovinimu. * Išdžiūsta taip pat gerai, kaip ir džiovinant natūraliu būdu
EcoLine
Džiovinimo talpa, kg9.0
Dizaino lygisA.3
Serija9000
3DScan Technologija
3DScan Technologija
„AbsoluteCare“ sistema
„AbsoluteCare“ sistema
MixDry
MixDry
Nuotolinis valdymas
Nuotolinis valdymas
„SensiDry“ technologija
„SensiDry“ technologija
Produkto aprašymas
Džiovinkite užtikrintai. Džiovyklė „9000 Absolute Care® Plus“ su technologijomis „3DScan“ ir „Absolute Care®“ užtikrina tikslų džiovinimą ir priežiūrą. Ji nuskaito drėgmės lygį viduje ir pasirūpina, kad kelių sluoksnių rūbai išdžiūtų tolygiai. Kad drabužiai ir pūkinės striukės liktų purūs bei šilti.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR939M6CE
TECHNOLOGIJA „3DSCAN“. ANTKLODĖS IR STRIUKĖS IŠLIKS KAIP NAUJOS. ATKURIA 100 % SAVYBIŲ*

Technologija „3DScan“ užtikrina didžiausią džiovinimo tikslumą ir kruopštumą. Ji nustato skalbinių drėgmės lygį giliai jų viduje. Galite pasitikėti – visi skalbiniai, įskaitant pūkines striukes ir antklodes, bus kruopščiai išdžiovinti ir išliks purūs bei šilti.

* Remiantis išoriniais šiluminės varžos tyrimais, naudojant technologiją „3DScan“ ir taikant standarto ISO 11092 reikalavimus.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR939M6CE
ABSOLUTECARE®. SKALBINIŲ APSAUGOS GARANTIJA*

„AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologija, tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

*Atitinka įprasto džiovinimo rezultatus.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR939M6CE
AUKŠTESNIS PRIETAISŲ SĄVEIKOS LYGIS SU „AEGCONNECTED“

Naudokitės programėle „My AEG Care“, kad suasmenintumėte nustatymus ir gautumėte sumanių patarimų bei pasiūlymų. Suasmeninkite skalbimo ciklus ir siųskite instrukcijas į savo prietaisą, kad pritaikytumėte juos pagal savo poreikius ir įpročius. Išmani ir nesudėtinga priežiūra išmaniajame telefone.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR939M6CE
„MIXDRY“. JOKIO RŪŠIAVIMO. JOKIŲ PASTANGŲ. DŽIOVINKITE MEDVILNĘ KARTU SU SINTETIKA

Su „MixDry“ be jokių pastangų, tačiau kruopščiai, tolygiai ir kaip tik tiek, kiek reikia, išdžiovinsite sintetinius ir medvilninius audinius kartu. Nebereikia rūšiuoti. Šilumos siurblio technologija užtikrina, kad skalbiniai gautų tiksliai tiek šilumos, kiek reikia, todėl sutaupysite energijos.

*Išbandyta su mišriais medvilnės ir sintetiniais skalbiniais, iki 5 kg.
man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos