Produkto aprašymas

Džiovyklėje „8000 AbsoluteCare®“ integruota šilumos siurblio technologija. Tiksliai kontroliuodama būgno sukimąsi ir džiovinimo temperatūrą, ji apsaugo vilną ar šilką nuo susitraukimo. Sistema „AbsoluteCare®“ atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

ABSOLUTECARE®. SKALBINIŲ APSAUGOS GARANTIJA*

„AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologija, tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

*Atitinka įprasto džiovinimo rezultatus.

AUKŠTESNIS PRIETAISŲ SĄVEIKOS LYGIS SU „AEGCONNECTED“

Naudokitės programėle „My AEG Care“, kad suasmenintumėte nustatymus ir gautumėte sumanių patarimų bei pasiūlymų. Suasmeninkite skalbimo ciklus ir siųskite instrukcijas į savo prietaisą, kad pritaikytumėte juos pagal savo poreikius ir įpročius. Išmani ir nesudėtinga priežiūra išmaniajame telefone.

„MIXDRY“. JOKIO RŪŠIAVIMO. JOKIŲ PASTANGŲ. DŽIOVINKITE MEDVILNĘ KARTU SU SINTETIKA

Su „MixDry“ be jokių pastangų, tačiau kruopščiai, tolygiai ir kaip tik tiek, kiek reikia, išdžiovinsite sintetinius ir medvilninius audinius kartu. Nebereikia rūšiuoti. Šilumos siurblio technologija užtikrina, kad skalbiniai gautų tiksliai tiek šilumos, kiek reikia, todėl sutaupysite energijos.

*Išbandyta su mišriais medvilnės ir sintetiniais skalbiniais, iki 5 kg.

„PRECISEDRY“. TAUPO LAIKĄ IR ENERGIJĄ. APSAUGO JŪSŲ DRABUŽIUS

Pažangūs „PreciseDry“ drėgmės jutikliai padeda sutaupyti laiko ir energijos. Jų dėka sistema pagal skalbinių kiekį proporcingai reguliuoja energijos sąnaudas ir ciklo trukmę. Tokiu būdu, nepriklausomai nuo skalbinių kiekio, užtikrinama tinkama jų priežiūra.

„HYGIENE“ CIKLAS DŽIOVINANT PAŠALINA DAUGIAU KAIP 99,9 % BAKTERIJŲ IR VIRUSŲ*

„Swissatest“ sertifikuotas „Hygiene“ ciklas naudoja didesnę kaip 60 °C temperatūrą ir džiovinant pašalina 99,9 % bakterijų ir virusų.* Nuo šiol galite užtikrintai džiovinti antklodes, pagalves ir drabužius.

* Išbandyta su Candida albicans, bakteriofagu MS2 ir Escherichia coli užsakomuoju bandymu, kurį 2021 m. atliko „Swissatest Testmaterialien AG“ (bandymo ataskaita Nr. 20212038).

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels