Atraskite

Indukcinės kaitlentės

Šaukštas sviesto saugiai guli ant vėsios kaitlentės, greta burbuliuojančio prikaistuvio su pomidorų padažu.

Vėsesnis paviršius, saugesnė virtuvė

Mūsų sumani indukcinė technologija kaitina prikaistuvius ir juose esantį maistą, bet nieko daugiau. Paviršius aplink prikaistuvius išlieka vėsus. Niekas nepridegs, be to, nešvarumai neturės kur pasislėpti ant glotnaus, plokščio paviršiaus. Beje, kaitlentė pradeda kaisti tik tada, kai uždedamas prikaistuvis. Jeigu nėra prikaistuvio, paviršius nekaista ir taip išvengiama nelaimingų atsitikimų.

Prikaistuvyje ant AEG indukcinės kaitlentės tirpinamas šokoladas

Tikslus karštis, nepriekaištingi rezultatai

Paprasta pasiekti tikslius, profesionalų rezultatus. AEG indukcinėse kaitlentės yra patogus slinktukas, leidžiantis akimirksniu pakeisti karštį iš intensyvaus į silpną. Galite taip pat sėkmingai iškepti traškią lašišą, kaip ir tolygiai ištirpinti šokoladą.

Paveikslėlyje palyginta, kaip AEG indukcinė kaitlentė greičiau įkais ir spragėsiai bus greičiau paruošti, nei ant kitų kaitlenčių

Greičiau įkaista nei bet kokia kita kaitlentė

Indukcinės kaitlentės įkaista sparčiau nei kitos kaitlentės, todėl galite greičiau ir tiksliau ruošti maistą pagal mėgstamiausius receptus. Mūsų indukcinėse kaitlentėse yra jautrūs jutikliniai valdikliai, kuriais galite greitai perjungti iš šalto į karštą režimą ir atvirkščiai. Todėl galite būti tikri, kad gurmaniški patiekalai bus paruošti tiksliai, kaip norite, tada, kai jų reikia.

Mūsų kitos indukcinės kaitlentės

 AEG indukcinė kaitlentė „MaxiSense Pure“
Lengva valyti

„MaxiSense® Pure“ aptakų paviršių paprasta greitai nuvalyti

Stilinga kaitlentė „MaxiSense® Pure“

Aptakus, stilingas paviršius

Papuoškite savo virtuvę elegantišku, aptakiu juodo stiklo grožiu. Visiškai lygi su Jūsų darbastaliu, „MaxiSense® Pure“ įsijungia vos palietus. Modernūs raudoni diodiniai kaitlentės valdikliai ir kaitvietės matomi tik tada, kai Jūs to norite. Taigi Jūsų darbastalis visada atrodo stilingai ir subtiliai.

Skirtingo dydžio prikaistuviai verda skirtingoje pasirinktoje temperatūroje

Galimybės kiekvienai progai

Pradedant vakarėliais ir baigiant vakarienėmis po darbo – galite gaminti taip, kaip Jums patinka. Ši kaitlentė idealiai tiks visiems prikaistuviams, o tolygus karštis garantuos nepriekaištingą rezultatą. Pritaikykite sau gaminimo sritį ir sujunkite iki 4 kaitviečių, kad geriausiai išnaudotumėte turimą erdvę. Naudojant „FlexiBridge“ paprasta paruošti sudėtingus patiekalus dideliuose prikaistuviuose arba keletą skirtingų patiekalų.

Daugiau indukcijos privalumų

 • Prikaistuvis su verdančiu vandeniu ant AEG indukcinės kaitlentės
  1
  Greitesnis įkaitinimas

  Greitai užvirkite vandenį, paspaudę mygtuką „PowerBoost“. Puikiai tinka greitam maisto gaminimui, pavyzdžiui, mėsai kepti.

 • Moteris, naudojanti indukcinės kaitlentės „MaxiSense Combi“ valdymo skydelį
  2
  Sustabdykite maisto gaminimą

  Neleiskite, kad trukdžiai sugadintų puikų patiekalą. Paspauskite „Sustabdyti ir tęsti“, kad pristabdytumėte kaitinimą, o vėl paspaudę šį mygtuką, galėsite tęsti gaminimą.

 • Nuotoliniu būdu ryšį su gartraukiu, naudojančiu AEG „Hob2Hood“ funkciją, palaikanti kaitlentė
  3
  Laisvų rankų įranga valdomas gartraukis

  „Hob2Hood“ automatiškai valdo Jūsų gartraukį, atsižvelgiant į tai, kas yra gaminama ant kaitlentės.

Diagrama, rodanti, kaip keičiasi temperatūra prikaistuvyje su mėsa ir daržovėmis, slankiojant jį per „PowerSlide“

Tiesiai nuo virimo iki temperatūros šiltam išlaikymui

Išgaukite geresnį kiekvieno patiekalo skonį, tiksliai kontroliuodami temperatūrą. Funkcija „PowerSlide“ leidžia virti, lėtai virti ir išlaikyti patiekalą šiltą, tik pastūmus prikaistuvį nuo vienos kaitvietės ant kitos. Rinkitės iš iš anksto nustatytų kaitinimo lygių arba nustatykite savo. Dabar kaip profesionalūs virtuvės šefai galite kontroliuoti temperatūrą laipsnių tikslumu, kad visi patiekalai būtų išskirtinio skonio.

Gaminkite be jokio trukdymo

Tik sutelkę visą dėmesį, galite sukurti nepriekaištingus patiekalus. Šios modernios kaitlentės valdo Jūsų gartraukį, todėl kyla mažiau trukdžių virtuvėje. Ji belaidžiu būdu įjungia gartraukį ir reguliuoja ventiliatoriaus greitį, kai Jūs keičiate gaminimo būdus. Ji padidina greitį, kai verdate ir sumažina, kai perjungiate į mažiau intensyvų virimą. Be to, kaitlentės ekrane galite lengvai valdyti oro ištraukimą.

Modernių ir skirtingo dydžio puodų ir prikaistuvių rinkinys

Ar jūsų puodai tinkami indukcinei kaitlentei?

Moderniausi gaminimo puodai yra pritaikyti indukciniam maisto gaminimui. Nerūdijančiojo plieno, ketaus ir emalio prikaistuviai tinka kaitlentėms. Jeigu nesate tikri, ar turimi puodai skirti indukciniam maisto gaminimui, galite išbandyti juos magnetu. Jeigu magnetas limpa prie puodo dugno, tuomet puodas yra tinkamas. Padedant profesionaliems virtuvės šefams, mes sukūrėme ko gero geriausius puodus indukcinėms kaitlentėms – kolekciją „Mastery“. Jie pritaikyti kiekvienai kaitlentei, bet geriausiai – indukcinėms.