Atraskite

Indaplovės

Pirmas rinkoje

Pagaliau jokių pastangų sukraunant ir iškraunant indus

The ComfortLift dishwasher from AEG

Švelniai kilsteli į naują lygį

Indaplovė su „ComfortLift“ – pirmoji pasaulyje su išmaniu ir lengvai naudojamu mechanizmu, pakeliančiu apatinį stalčių. Patogiau sukrauti ir iškrauti indus, nereikia lankstytis. „ComfortRails“ sklandžiai sugrąžina stalčių į jo vietą be jokio lėkščių barškėjimo.

 • Satelitinis purkštuvas
  1
  Tolygus plovimas ir skalavimas

  Satelitinis purkštuvas, pasiekiantis kiekvieną indaplovės kampą, garantuoja kaskart veiksmingą plovimą ir skalavimą.

 • Trapūs stikliniai indai
  2
  Tik geriausia apsauga

  Jūsų taurės bus saugios ir tviskančios. Modernių AEG indaplovių funkcijos, tokios kaip „SoftGrips“, „SoftSpikes“, išlaikys netgi trapiausius stiklo indus apsaugotus nuo dužimo ar įbrėžimų.

 • AEG indaplovės „ComfortLift“ švelnaus uždarymo mechanizmas
  3
  Visada švelnus veikimas

  Bėgeliais „ComfortRails“, galite sklandžiai įstumti krepšį į vietą, netarškindami lėkščių.

Apdovanojimą pelnęs dizainas

Indaplovės „ComfortLift®“ pasižymi šiuolaikinėmis technologijomis ir prizus laimėjusiu dizainu. Savitas ir naujoviškas pakėlimo mechanizmas, leidžiantis pakelti apatinį krepšį naudotojo link, buvo apdovanotas prestižiniu auksiniu „iF“ dizaino apdovanojimu.

AEG „SoftGrips“ ir „SoftSpikes“ prilaikantys taurę

Geriausia stiklo indų priežiūra

Šampaną verta gurkšnoti iš geriausios taurės. Naudojant specialią taurių plovimo programą „ProClean™“, kiekvienas kotelis švelniai prilaikomas savo vietoje guminiais spaustukais „SoftGrip“. Taip jie apsaugomi nuo pakreipimo, o guminiai „SoftSpikes®“ papildomai prilaiko. Turint „ProClean™“ nė viena proga ne per maža geriausioms taurėms naudoti.

Natūralus džiovinimas

Jūsų indai visada bus tobulai paruošti naudojant „AirDry“. Naujoji mūsų indaplovės „ProClean™“ technologija naudoja natūralų oro srautą indams džiovinti. Likus 10 minučių iki ciklo pabaigos, durelės automatiškai atidaromos ir leidžiama orui cirkuliuoti. Taip sutaupoma laiko, sumažėja energijos sąnaudos, o Jūsų indai atrodo nepriekaištingai.

Daugiau mūsų indaplovių privalumų

Daugiau erdvės ir lankstumo

Netgi po didžiausių švenčių galima lengvai susitvarkyti su „ProClean™“. XXL dydžio būgne gali tilpti iki 15 indų rinkinių – tai yra didžiausio tūrio indaplovė rinkoje. Ar ruošėte maistą daugybei svečių, ar paprasčiausiai naudojote didelį prikaistuvį, netgi didžiausios įkrovos bus lengvai išplautos. Be to, ji neužims daugiau vietos virtuvėje.

Tviskančiai švari vyno taurė ir prikaistuvių rinkinys

Ištobulintos programos

AEG indaplovės yra pajėgios susitvarkyti su daugelio tipų įkrovomis, kurioms visoms reikalingas skirtingo intensyvumo plovimas. Mūsų „ProClean™“ asortimento indaplovėse yra funkcija „Sensorlogic“, kuriai naudojami du jutikliai, skirti indų dydžiui ir užterštumui matuoti. Paskui ji tiksliai suderina pasirinktą programą, kad atitiktų konkrečias jūsų įkrovos reikmes.

Puikiai plauna, perpus mažesnės vandens sąnaudos

Mėgaukitės puikiais plovimo rezultatais, sunaudodami perpus mažiau vandens nei plaudami įprasta indaplove. Nauja sistema „WaterSave“ yra viena veiksmingiausių vandens naudojimo sistemų rinkoje. Kiekvieno ciklo metu šiek tiek vandens sutaupoma laikymo bake, kad jis būtų pakartotinai panaudotas kito ciklo pirminio plovimo fazėje. „ProClean™“ per metus sutaupo 2 100 litrų vandens, palyginus su įprasta indaplove, t. y. 12 vonių vandens.

AEG itin tyli programa „ProClean“

Tyla yra aukso vertės

Mūsų „ProClean™“ indaplovės pagerins Jūsų gyvenimą ir jo netrikdys. Mašinos, kuriose yra ypač tyli programa, kurią įjungus skleidžiamas tik 37 dB triukšmas, yra tyliausios savo klasėje. Tai reiškia, kad galėsite ramiai mėgautis vakarėliu ar vyno taure. Taikant technologiją „Time Beam“, skleidžiamas raudonas spindulys į grindis, kad žinotumėte, kada mašina veikia ir kada ji baigs veikti.