Pirkimo vadovai

JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANTI DŽIOVYKLĖ

ERDVĖ IR VIETA

Ar rinksitės autonominę džiovyklę, ar įmontuojamą į spintelę, tinkančią Jūsų virtuvei, turite būti tikri, kad prietaisas tilps ten.

Kiek vietos Jūs turite?

< 60 cm pločio – kompaktiška džiovyklė puikiai tinka mažesnėms erdvėms, Jūs galite ją netgi pakabinti ant sienos, kad būtų daugiau vietos. Arba jei turite standartinę per priekį įkraunamą skalbyklę, ant jos viršaus galite uždėti standartinę džiovyklę.

Patarimas. Trūksta vietos? Įsigykite kombinuotąją kompaktišką skalbyklę-džiovyklę.

TALPA

Skalbyklių talpa ir skalbinių kiekis

Kiek kartų per savaitę naudojate džiovyklę?
Mažiau kaip 4 kartus per savaitę – j
ei per savaitę džiovinate tik kelis kartus nedidelį kiekį skalbinių, Jūsų poreikiams tiks 4–6 kg džiovyklė

4–6 kartus per savaitę – Jums puikiai tiktų 7 kg talpos džiovyklė, kurioje galėtumėte džiovinti kelis didesnius daiktus, pavyzdžiui, antklodes ir striukes

6 ir daugiau kartų per savaitę – jeigu džiovinate dažnai, rinkite daugiau kaip 8 kg talpos džiovyklę

Patarimas. Stenkitės neperpildyti džiovyklės, jei paliksite drabužiams šiek tiek vietos, jie greičiau išdžius. Jeigu dvejojate, rinkitės didesnės nei reikia talpos džiovyklę.

AUDINIAI

Ką Jūs džiovinate?

Plonų audinių gaminiai – pasirinkite skalbinių džiovyklę su funkcija „SensiDry“, padėsiančia saugiai džiovinti mėgstamus plonų audinių drabužius
Vilnoniai gaminiai– rinkitės skalbinių džiovyklę su „Woolmark“ sertifikatu

LYGINIMAS

Skirkite mažiau laiko lyginimui

Išsirinkite skalbinių džiovyklę su drėgmės valdymu „ProSense“ ir palikite savo skalbinius šiek tiek drėgnus, kad būtų lengviau juos lyginti. Arba galite pasirinkti skalbinių džiovyklę su garais, kad visiškai išvengtumėte lyginimo.

EFEKTYVUMAS

Taupykite energiją, naudodami taupiai energiją naudojančią džiovyklę

Džiovyklės pagal energijos naudojimo efektyvumą ženklinamos raidėmis nuo A iki G (A labiausiai pinigus taupantis ir gamtą saugantis prietaisas). Kuo efektyvesnė džiovyklė, tuo daugiau sutaupysite pinigų ir energijos einant metams.

IŠSIRINKITE SAVO PRIETAISĄ

Nuo šeimos dydžio prietaisų su dideliais būgnais iki pažangių prijungtų prietaisų – AEG turi idealiai Jums tinkančią skalbinių džiovyklę.