Paviršius atsparus įbrėžimamas

Paviršius atsparus įbrėžimamas

Grožis, kuris išlieka: SaphirMatt indukcinės kaitlentės

SaphirMatt indukcinės kaitlentės keturis kartus atsparesnės įbrėžimams nei įprastos indukcinės kaitlentės, todėl ilgiau atrodo kaip naujos. Dėl unikalaus pirštų atspaudams ir dėmėms atsparaus paviršiaus šią kaitlentę nuvalyti yra du kart paprasčiau.

SaphirMatt 60 cm kaitlentė

SaphirMatt kaitlentės: keturis kartus atsparesnės įbrėžimams

Pažangi, įbrėžimams atspari SaphirMatt technologija užtikrina, kad indukcinės kaitlentės ilgiau atrodytų lyg naujos. Bandymai rodo iki keturių kartų mažiau įbrėžimų nuo puodų ir keptuvių, lyginant su standartinėmis stiklinėmis kaitlentėmis.* 

Mažiau įbrėžimų su elegantišku SaphirMatt stiklu

SaphirMatt stiklas užtikrina puikią apsaugą nuo įbrėžimų, lyginant su mūsų standartiniais keraminių kaitlenčių paviršiais. Elegantiškas, juodas, matinis paviršius yra atspaus pirštų atspaudams ir dėmėms – jūsų kaitlentė kasdiena trodys nauja.

Pirštų atspaudams atsparus stiklas paprastesniam valymui

Unikalus, matinis SaphirMatt paviršius atsparus pirštų atspaudams ir dėmėms, todėl jam skirtas valymo laikas sutrumpėja. Elegantiškas dizainas, kurį nesunku prižiūrėti kiekvieną dieną.

Greitesnis valymas ir atsparumas dėmėms

Atsparus dėmėms, tekstūruotas matinės juodos spalvos paviršius užtikrina, kad SaphirMatt indukcinės kaitlentės visada padarys puikų pirmąjį įspūdį jūsų virtuvėje. 

Ar yra įbrėžimams atsparių indukcinių kaitlenčių?

AEG SaphirMatt indukcinės kaitlentės yra keturis kartus atsparesnės įbrėžimams nei įprastos kaitlentės.

Kodėl SaphirMatt indukcinės kaitlentės atsparios įbrėžimams?

Pažangi SaphiMatt indukcinių kaitlenčių paviršiaus technologija turi mikroskopinius griovelius kurie užtikrina, kad kaitlentės paviršius nesibraižytų. Rezultatas: paviršius keturis kartus labiau atsparus įbrėžimams nei įprastos kaitlentės.

Ar lengva valyti SaphirMatt indukcines kaitlentes?

Dėl SaphirMatt indukcinės kaitlentės atsparaus paviršiaus ją labai lengva valyti ir išlaikyti puikią būklę. SaphirMatt kaitlentės valomos dvigubai greičiau nei standartinės kaitlentės.* (*Pagal išorinius bandymus, palyginti su mūsų standartiniu kaitlentės paviršiumi be jokio specialaus apdorojimo ar dangos.)

Ar ant SaphirMatt indukcinės kaitlentės matomi pirštų atspaudai?

SaphirMatt indukcinės kaitlentės turi unikalų tekstūruotą paviršių, kuris atsparus pirštų atspaudams ir dėmėms. 

*Remiantis išoriniais bandymais, lyginant su mūsų standartiniu kaitlentės paviršiumi be specialaus apdorojimo ar dangos.