Produkto aprašymas

Technologija „3DScan“ užtikrina didžiausią džiovinimo tikslumą ir kruopštumą. Ji nustato skalbinių drėgmės lygį net iki 10 cm gylyje. Galite pasitikėti – visi skalbiniai, įskaitant pūkinės striukes ir antklodes, bus kruopščiai išdžiovinti ir išliks purūs bei šilti.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

ABSOLUTECARE®. SKALBINIŲ APSAUGOS GARANTIJA*

„AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologija, tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

*Atitinka įprasto džiovinimo rezultatus.

„MIXDRY“. JOKIO RŪŠIAVIMO. JOKIŲ PASTANGŲ. DŽIOVINKITE MEDVILNĘ KARTU SU SINTETIKA

Su „MixDry“ be jokių pastangų, tačiau kruopščiai, tolygiai ir kaip tik tiek, kiek reikia, išdžiovinsite sintetinius ir medvilninius audinius kartu. Nebereikia rūšiuoti. Šilumos siurblio technologija užtikrina, kad skalbiniai gautų tiksliai tiek šilumos, kiek reikia, todėl sutaupysite energijos.

*Išbandyta su mišriais medvilnės ir sintetiniais skalbiniais, iki 5 kg.

SENSIDRY® TOLYGIAI IŠDŽIOVINA DRABUŽIUS NET IR ŽEMOJE TEMPERATŪROJE

Tikslūs „SensiDry®“ sistemos jutikliai užtikrina tolygų drabužių džiovinimą žemoje temperatūroje, o džiovinimo ciklas užtrunka tiek, kiek įprasta. Sistema išskiria tik tiek šilumos, kiek būtina skalbinius švelniai išdžiovinti ir apsaugoti nuo pažeidimų.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone