Pirkimo vadovai

Suraskite Jums idealiai tinkančią orkaitę

Kodėl verta rinktis garinę orkaitę?

Garinėje orkaitėje galima gaminti viską, ką ir įprastoje orkaitėje, tik ji padeda perkelti Jūsų maisto gaminimą į kitą lygį. Įprastoje orkaitėje maistas apgaubiamas sausu karščiu. Garinėje orkaitėje kepimo metu pridedama garų. Ši papildoma drėgmė pagerina skonį, tekstūrą ir spalvą, tuo pačiu išsaugo traškumą išorėje – kiekvienas patiekalas tampa šedevru.

Geresnis kepimas pagrįstas mokslu

Geras kepimas yra menas. Puikus kepimas yra mokslas. Norėdami sukurti virtuvės šedevrą, pridėkite garų, kurie svarbūs, kaip ir kiekvienas brūkštelėjimas kepinių šepetėliu. Tik palietus mygtuką, mūsų daugiafunkcė orkaitė su funkcija „SteamBake“ prideda tinkamą kiekį garų. Kepiniai greičiau iškyla, vidus tampa puresnis, o jų plutelė – dar traškesnė.

Gaminimo garuose receptai

Garus paprasta naudoti ir jie yra slaptas ginklas virtuvėje. Pagal šiuos receptus paruošite įspūdingus patiekalus, kurie pradžiugins naujais skonio ir tekstūros aspektais. Tobulai paruoškite pavasarinius ritinėlius garuose arba leiskite šokoladiniam fondanui iškilti iki naujo lygio. 

Trys žingsniai geresnio kepimo link su „SteamBake“

 • Vandens įpylimas į daugiafunkcę garinę orkaitę „PlusSteam“
  1
  1 veiksmas

  Įpilkite 100 ml vandens į ertmę, esančią orkaitės apačioje.

 • Garų mygtukas ant daugiafunkcės garinės orkaitės „PlusSteam“
  2
  2 veiksmas

  Pasirinkite programą „SteamBake“ ir paspauskite mygtuką „Steam“.

 • Kepimas daugiafunkcėje garinėje orkaitėje „PlusSteam“
  3
  3 veiksmas

  Įkaitinkite orkaitę 5 minutes, o tuomet jau galite kepti savo šedevrą. Mėgaukitės.

Pridėkite garų ruošdami lašišą

Pasirinkite garus. Kai ruošiate lašišą orkaitėje „SteamBoost“, švelnus karštis išlaiko ją minkštą ir neleidžia išdžiūti. Rezultatai pastebimi iškart. Garai padeda išsaugoti maisto natūralią spalvą. Šviežio oranžinio atspalvio išvaizda atrodo tokia pat gera, kaip ir skonis.

Kodėl verta gaminti vakuume?

Mūsų orkaitėse „SteamPro“, kuriose galima gaminti vakuume, galite pasiekti tokių rezultatų, kurie negalimi gaminant tradicinėje orkaitėje. Vakuumavimo maišeliai sulėtina oksidaciją ir išsaugo skonį. Palaikoma temperatūra pusės laipsnio tikslumu. Dėl šio tikslumo gaunamas puikus skonis, o rezultatus visada galite atkurti. Gaminimas vakuume yra pažangus metodas, bet su AEG jis yra paprastas.

Atraskite garinių orkaičių asortimentą

Duoną paverskite ypač lengvą ir purią su traškia plutele. Ši orkaitė yra kepėjo svajonė ir puikiai tinka gaminant sultingus, auksaspalvius kepsnius.
Mėgaukitės tomis pačiomis galimybėmis, kaip ir su „SteamCrisp®" orkaite bei dar daugiau, kurkite švelnią ir subtilią žuvį, patiekalus iš miltų ar daržoves, kurių skonis bus toks, kokio dar neragavote.
Mūsų asortimento pasididžiavimas - pažangiausia orkaitė galinti padaryti viską, ką gali jos pirmtakai ir dar daugiau. Į savo repertuarą įtraukite neįtikėtiną "sous vide" techniką mėsos, žuvies ir daržovių patiekalams, kurie taps nepriekaištingi.

Daugiau garinių orkaičių privalumų

Garai pagerina kiekvieną patiekalą

Nesvarbu, ką norite gaminti, garų programa pakels Jūsų patiekalą į naujas aukštumas. Nedidelis kiekis garų padeda paruošti burnoje tirpstančius kepsnius ir kepinius. Vidutinis kiekis garų gali pakeisti visus maisto likučius, kurių skonis bus kaip ką tik pagamintų. Didelis kiekis garų padės greičiau, skaniau ir sveikiau paruošti žuvies, daržovių ir kruopų, pavyzdžiui, ryžių ir kuskuso patiekalus.

Vienodai iškeptas šokoladinis pyragas

Daugiau jokių spėlionių

Orkaitės „SteamPro“ turi viską, ko reikia skaniems patiekalams paruošti. Drėgmės jutiklis kontroliuoja tikslų drėgmės lygį maisto gaminimo metu. O dėl mūsų oro srauto sistemos „ThermiC°“ karštis visada vienodai pasiskirsto. Taigi, ar gamintumėte karštyje, ar garais, visada galėsite mėgautis puikiu maistu.

Švarus AEG garinės orkaitės vidus

Paprasta ruošti maistą, lengva valyti

Mūsų orkaitėse gaminti garuose yra paprasta. Kai baigiate gaminti, jas taip pat lengva išvalyti. Valymo garais programos padeda pašalinti sunkiai įveikiamus maisto likučius. O naudojant pirolizinį valymą, maisto likučiai sudega iki pelenų, kuriuos lengva išvalyti. Todėl galite sutelkti dėmesį į puikių patiekalų ruošimą, nesirūpindami, kaip po to reiks išvalyti.

Nesvylanti kepimo skarda „MaxiKlasse“

Kepkite kaip profesionalas

Lengva ištobulinti sluoksniuotus kepinius ir kaimiškus kepalus naudojant geriausius garinės orkaitės priedus. Kepimo skarda „MaxiKlasse“ su perforuotu dugnu garantuoja vienodą karščio pasiskirstymą. O didelis nesvylantis paviršius puikiai tinka bet kokio dydžio kepiniams. Taigi galite mėgautis auksiniais, traškiais, profesionaliai iškeptais prancūziškaisiais batonais.

ERDVĖ IR VIETA

Pradžioje išmatuokite savo turimą erdvę. Visoms orkaitėms reikia bent 60 cm pločio, o reikalavimai aukščiui gali skirtis. Pažiūrėkite, kurią orkaitę galite rinktis, remiantis šiais aukščiais:

72–80 cm – didelės talpos orkaitė arba dviguba orkaitė
60 cm – viena standartinio dydžio orkaitė
45 cm – kompaktiškos orkaitės puikiai telpa mažesnėje erdvėje

Patarimas. Sutaupykite erdvės neprarasdami funkcionalumo. Šioje kompaktiškoje mikrobangų krosnelėje galite taip pat sėkmingai kepti, skrudinti griliu, pašildyti ar atitirpinti bet kurį patiekalą, kaip ir didesnėje krosnelėje.

TALPA

Jeigu turite didelę šeimą ar dažnai pramogaujate, Jums tikriausiai reikės orkaitės, kurioje galėtumėte iškepti daugiau patiekalų. Orkaitės talpa yra matuojama litrais.

70 ir daugiau litrų – puikiai tinka didesnei keturių ar daugiau asmenų šeimai
40–70 litrų – geriausiai tinka trijų-keturių asmenų šeimai
35–40 litrų – puikiai tinka vienam ar dviem žmonėms

Patarimas. Rinkitės orkaitę su papildomomis lentynų padėtimis – taip galėsite vienu metu pagaminti daugiau patiekalų.

GAMINIMAS

Kaip Jūs mėgstate ruošti maistą?

Gaminimas garuose – garinės orkaitės perkelia Jūsų maisto ruošimą į kitą lygį. Karštis paskrudina ir sudaro traškią plutelę patiekalo išorėje, o garai išsaugo drėgmę patiekalo viduje. Taip pagaminama daugybė sultingų patiekalų – mėsos, žuvies, daržovių ir netgi desertų.

Kepimas ant grotelių – orkaitė su atskiru griliu suteikia daugiau erdvės kūrybai ir optimaliai tinka didesniems patiekalams.

Kepimas – orkaitėje su ventiliatoriumi dėl vienodo karščio paskirstymo puikiai iškepa pyragaičiai ir pyragai. Profesionalų šefų rezultatus taip pat gausite garinėje orkaitėje.

Visi minėti būdai – daugiafunkcėje garinėje orkaitėje, kurioje galite kepti visais aprašytais būdais.

VALYMAS

Išvenkite orkaitės valymo cheminėmis valymo priemonėmis.

Savaime išsivalančios pirolizinės orkaitės – orkaitė įkais iki 500 °C – visi nešvarumai pavirs smulkiais pelenais, kuriuos galėsite paprasčiausiai išvalyti šluoste.

Katalitinė danga – sugeria riebalų dėmes kaitinant nuo 230 °C temperatūros. Riebalai oksiduojasi ir paviršius lieka švarus.

Patarimas. Pirštų atspaudų nepaliekanti danga atrodo nepriekaištingai, todėl reikalauja mažiau valymo.

IŠSIRINKITE PRIETAISĄ

Nesvarbu, kaip Jūs mėgstate ruošti maistą, ar tai būtų vakarienė dviem, ar vakarėlis draugams, AEG turi Jums tinkamą orkaitę.

GARINĖ ORKAITĖ

Gaminkite kaip profesionalas. Garinė orkaitė išlaiko skonį, pagerina tekstūrą ir išsaugo traškumą. Kepama duona geriau iškils, vištiena išliks minkšta, daržovės išlaikys savo ryškias spalvas ir formą, o kepdami vakuume atrasite visiškai naują maisto gaminimo pasaulį.