Pirkimo vadovai

Suraskite Jums idealiai tinkančią orkaitę

ERDVĖ IR VIETA

Pradžioje išmatuokite savo turimą erdvę. Visoms orkaitėms reikia bent 60 cm pločio, o reikalavimai aukščiui gali skirtis. Pažiūrėkite, kurią orkaitę galite rinktis, remiantis šiais aukščiais:

72–80 cm – didelės talpos orkaitė arba dviguba orkaitė
60 cm – viena standartinio dydžio orkaitė
45 cm – kompaktiškos orkaitės puikiai telpa mažesnėje erdvėje

Patarimas. Sutaupykite erdvės neprarasdami funkcionalumo. Šioje kompaktiškoje mikrobangų krosnelėje galite taip pat sėkmingai kepti, skrudinti griliu, pašildyti ar atitirpinti bet kurį patiekalą, kaip ir didesnėje krosnelėje.

TALPA

Jeigu turite didelę šeimą ar dažnai pramogaujate, Jums tikriausiai reikės orkaitės, kurioje galėtumėte iškepti daugiau patiekalų. Orkaitės talpa yra matuojama litrais.

70 ir daugiau litrų – puikiai tinka didesnei keturių ar daugiau asmenų šeimai
40–70 litrų – geriausiai tinka trijų-keturių asmenų šeimai
35–40 litrų – puikiai tinka vienam ar dviem žmonėms

Patarimas. Rinkitės orkaitę su papildomomis lentynų padėtimis – taip galėsite vienu metu pagaminti daugiau patiekalų.

GAMINIMAS

Kaip Jūs mėgstate ruošti maistą?

Gaminimas garuose – garinės orkaitės perkelia Jūsų maisto ruošimą į kitą lygį. Karštis paskrudina ir sudaro traškią plutelę patiekalo išorėje, o garai išsaugo drėgmę patiekalo viduje. Taip pagaminama daugybė sultingų patiekalų – mėsos, žuvies, daržovių ir netgi desertų.

Kepimas ant grotelių – orkaitė su atskiru griliu suteikia daugiau erdvės kūrybai ir optimaliai tinka didesniems patiekalams.

Kepimas – orkaitėje su ventiliatoriumi dėl vienodo karščio paskirstymo puikiai iškepa pyragaičiai ir pyragai. Profesionalų šefų rezultatus taip pat gausite garinėje orkaitėje.

Visi minėti būdai – daugiafunkcėje garinėje orkaitėje, kurioje galite kepti visais aprašytais būdais.

VALYMAS

Išvenkite orkaitės valymo cheminėmis valymo priemonėmis.

Išsivalančios orkaitės – pirolizinės orkaitės įkais iki 500 °C – visi nešvarumai pavirs smulkiais pelenais, kuriuos galėsite paprasčiausiai išvalyti šluoste.

Katalitinė danga – sugeria riebalų dėmes kaitinant nuo 230 °C temperatūros. Riebalai oksiduojasi ir paviršius lieka švarus.

Patarimas. Pirštų atspaudų nepaliekanti danga atrodo nepriekaištingai, todėl reikalauja mažiau valymo.

IŠSIRINKITE PRIETAISĄ

Nesvarbu, kaip Jūs mėgstate ruošti maistą, ar tai būtų vakarienė dviem, ar vakarėlis draugams, AEG turi Jums tinkamą orkaitę.

GARINĖ ORKAITĖ

Gaminkite kaip profesionalas. Garinė orkaitė išlaiko skonį, pagerina tekstūrą ir išsaugo traškumą. Kepama duona geriau iškils, vištiena išliks minkšta, daržovės išlaikys savo ryškias spalvas ir formą, o kepdami vakuume atrasite visiškai naują maisto gaminimo pasaulį.