Atraskite

Skalbyklės-džiovyklės

Technologija „Sensidry®“

Mūsų technologija „SensiDry®“ pasirūpina visais Jūsų drabužiais, panaudojant pažangią šilumos siurblio technologiją žemai temperatūrai ir kontroliuojamam būgno judėjimui. Suteikia visišką pasitikėjimą, kad kaskart dėvint Jūsų drabužiai išlaikys formą ir būklę.

Technologija „DualSense®“

Mūsų technologija „DualSense®“ pritaiko prietaiso programą Jūsų audiniams – ploniems, vilnoniams ar lauko drabužiams. Viskas, pradedant lauko drabužiais ir baigiant minkštais megztiniais, gali būti rūpestingai išskalbta, išdžiovinta ir pasirūpinta vienu ypu. Mėgaukitės integruoto ir visapusiško apdorojimo patogumu.

LAUKO DRABUŽIAMS REIKALINGA PAPILDOMA PRIEŽIŪRA

Tinkamai neprižiūrimi lauko drabužiai gali nusidėvėti ir prarasti savo funkcionalumą. Naudojant funkciją „DualSense®“ galima išlaikyti ir atkurti nepralaidumą vandeniui ir pralaidumą orui. Susipažinkite su lauko drabužių sergėtoju.

Technologija „ÖKOMix“

AEG naujoviška technologija „ÖKOMix“ yra pirmoji rinkoje, kai skalbimo priemonės ir audinių minkštiklis atskirai yra sumaišomi vandenyje dar prieš jiems patenkant į būgną. Tai yra jie suaktyvinami prieš patenkant ant audinių ir taip drabužiai paruošiami kruopščiam plovimui ir vienodam džiovinimui.

APSAUGOTAS KIEKVIENAS PLAUŠELIS

Iš anksto sumaišius skalbimo priemonę ir audinių minkštiklį, jie veiksmingiau pasiskirsto, todėl pasiekiamas kiekvienas plaušelis. Tai reiškia, kad pasiekiama ir pasirūpinama kiekviena drabužio dalimi, taip užtikrinant kiekvieno plaušelio kruopštų išplovimą, apsaugojimą ir paruošimą vienodam džiūvimui.

„Woolmark Blue“

Mūsų technologija „DualSense®“ taip pat pasirūpina ir tik rankomis skalbiamais vilnoniais gaminiais. Skalbimo ir džiovinimo ciklai yra patvirtinti „Woolmark Blue“ ženklu, todėl vieno proceso metu galima saugiai išplauti netgi tik rankomis skirtus plauti vilnonius gaminius. Taigi daugiau nereikės skalbti rankomis. Mėgaukitės integruoto ir visapusiško apdorojimo patogumu.