Pirkimo vadovai

Suraskite Jums idealiai tinkančią kaitlentę

TIPAS

Indukcija – savo kulinarinius įgūdžius išnaudokite geriausiai. Indukcinės kaitlentės greitai įkaista ir yra labai jautrios, todėl galite drąsiai ruošti patiekalus, kuriems yra svarbi tiksli temperatūra. Jeigu reikia dar daugiau universalumo, galite rinktis indukcinę kaitlentę su keičiamo dydžio kaitvietėmis. Paviršiai aplink puodus lieka vėsūs, todėl ji labai saugi.

Dujos – dujinės viryklės veikia atvira liepsna, tai – populiarus namų virėjų ir šefų pasirinkimas. Jas lengva kontroliuoti ir ant jų galima naudoti įvairius prikaistuvius. Dėl mūsų naujos kartos didelės spartos degiklių maistas ruošiamas iki 20 % greičiau, palyginus su standartiniais dujiniais degikliais.

Elektra – su kaitinimo sistema, paslėpta po tvirtu keraminio stiklo paviršiumi, elektrinės kaitlentės yra lygios ir lengvai valomos. Elektrinėms kaitlentėms tinka visų rūšių prikaistuviai ir jos turi skirtingo dydžio kaitvietes.

ERDVĖ

Pasirinkite kaitlentę pagal savo turimą erdvę.

30–36 cm – šioje erdvėje telpančios kaitlentės turi 1 ar 2 kaitvietes ir jos puikiai tinka kompaktiškai gyvenantiems asmenims ir mažesnėms virtuvėms.
60 cm – tai dažniausiai naudojamas kaitlenčių dydis ir jis tiks daugeliui šeimų; kaitlentė turi 3 ar 4 kaitvietes.
70, 75, 80 ar 90 cm – puikiai tinka didesnei šeimai ar siekiančiam daugiau namų virėjui; tokie pločiai skirti kaitlentėms, turinčioms iki 6 kaitviečių. Šio dydžio kaitlentėse taip pat gali būti keičiamo dydžio kaitvietės.

Atminkite! Jūsų stalviršis turi būti bent 25–30 mm gylio, kad tiktų mūsų kaitlentėms.

GAMINIMAS

Prieš rinkdamiesi kaitlentę, pagalvokite apie Jūsų mėgstamiausius maisto ruošimo būdus. Čia pateikiami keli pavyzdžiai.

Greitai paruošiami patiekalai – makaronų patiekalai, kepintos daržovės ir pan. – geriausiai tiktų greitai įkaistanti kaitlentė. Rinkitės indukcines kaitlentes su galios didinimo funkcija gaminimui paspartinti. Kai kuriose dujinėse viryklėse taip pat yra galinga „wok“ zona, kuri puikiai tinka ruošti visai šeimai kepintas daržoves.

Modernūs būdai – lydymas, vandens vonelės, gaminimas garuose ir pan. – indukcinėje kaitlentėje galėsite tiksliai kontroliuoti temperatūrą ir drąsiai eksperimentuoti. Indukcinės kaitlentės akimirksniu pereina iš vėsaus į karštą lygį ir atvirkščiai, todėl galite džiaugtis preciziškais rezultatais.

Dideli apkepai ar troškiniai – dujinėse ir elektrinėse kaitlentėse yra platus degiklių dydžių ir keičiamo dydžio kaitviečių pasirinkimas didesniems puodams ir prikaistuviams. Kai kuriose indukcinėse kaitlentėse su keičiamo dydžio kaitvietėmis galite sujungti dvi atskiras kaitvietes į vieną didesnę.

VALYMAS

Indukcinės kaitlentės – mūsų sumani indukcinė technologija kaitina prikaistuvius ir juose esantį maistą, bet nieko daugiau. Paviršius aplink prikaistuvius išlieka vėsus. Niekas nepridegs, be to, nešvarumai neturės kur pasislėpti ant glotnaus, plokščio paviršiaus.

Dujinės viryklės – dujines virykles su stiklo keramikos paviršiais yra lengviau valyti nei nerūdijančiojo plieno paviršius. Jeigu gamindami išpilsite, galėsite paprasčiausiai išvalyti, nesirūpindami dėl įbrėžimų ir dėmių.

Elektrinės kaitlentės – lygų elektrinių kaitlenčių keraminį paviršių lengva išlaikyti nepriekaištingai švarų.

SAUGUMAS

Indukcija – naudojant indukcinę technologiją kaitinami tik prikaistuviai ir juose esantis maistas – aplinkiniai paviršiai lieka vėsūs ir saugūs liesti. Valdymo skydelį taip pat galima užrakinti, kad be reikalo nebūtų kaitinama.

Dujos – galimybė lengvai matyti liepsną padeda saugiai gaminti. Dujų tiekimas automatiškai išjungiamas kaskart, kai liepsna užgęsta.

Elektra – apsaugos nuo vaikų užraktas užtikrina, kad kaitlentė netyčia nebūtų įjungta. Likusio karščio indikatorius taip pat leis žinoti, kada kaitlentė yra vėsi ir vėl saugi liesti.

IŠSIRINKITE SAVO PRIETAISĄ

Nesvarbu, kaip Jūs mėgstate ruošti maistą, ar tai būtų vakarienė dviem, ar vakarėlis šeimai ir draugams, AEG turi Jums tinkamą kaitlentę.