Apie AEG

VISADA PRANOKSTA KITUS

130 METŲ NAUJOVIŲ

AEG nepailstamai visada siekia pralenkti laiką. 2017 metais mes švenčiame 130 metų jubiliejų, kai atnešame naujoves į Jūsų namus. Sekdami AEG konsultanto Peterio Behrenso vizija ir dizaino filosofija – formos ir funkcionalumo tobulumas – mes apjungėme sumanią technologiją su intuityviu dizainu. Mes ir toliau ieškosime naujovių ir perteiksime savo patirtį ateities kartoms.

pirmas AEG biuras

Žvilgsnis atgal

Bendrovę AEG 1883 metais kaip „Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität“ įsteigė Emilis Rathenau. Ši buvo sujungta su dukterine bendrove „Telefunken AG“, kurią vėliau įsigijo „Daimler AG“ ir galiausiai „Electrolux“. Taip buvo suformuota AEG – kaip moderniai mąstanti bendrovė, kokia ji ir yra dabar. Naujovės AEG bendrovei yra labai svarbios. Jos yra varomoji jėga, stovinti už mūsų geriausiai žinomų išradimų namams, pradedant pirmo elektrinio šaldytuvo kūrimu ir baigiant pirmo šildomo siurblio technologija skalbinių džiovyklėms. Jos yra įkvėpimas naudojant mūsų tvarias medžiagas. Tai yra mūsų istorija ir mūsų ateitis.

Žiūrint į priekį

Rytojus prasideda šiandien. Mūsų valgymo būdai pasikeis. Mūsų rengimosi būdai pasikeis. Mūsų gyvenimo būdas pasikeis. Mes žinome, kaip technologijos gali pagerinti mus supantį pasaulį. Todėl norime užtikrinti, kad mūsų prietaisai ne tik pranoktų Jūsų poreikius šiandien, bet ir priimtų būsimas technologijas, atitinkančias būsimiems reikalavimams.

laikrodis

Formų ir funkcionalumo derinimas

1907 metais ateities architektas Peteris Behreinsas buvo paskirtas AEG meno konsultantu. Dėl savo darbo AEG P. Behreinsas yra laikomas modernaus pramoninio dizaino pradininku. Profesorius P. Behrensas turėjo paprastą, bet stiprią dizaino filosofiją: „Formos ir funkcijų tobulumas“. Jis nenuilstamai dirbdamas sukūrė ne tik funkcionaliausius, bet ir estetiškai patraukliausius AEG gaminius.

modernus dizainas

Forma ir funkcijos keičiasi

Kiekviename prietaise rasite sumanią technologiją ir lankstų dizainą, kaskart garantuojantį išskirtinį veikimą ir rezultatus. Jūs sužinosite, kad vienu lietimu galima nustatyti, kas galima namuose. Mes projektuojame savo prietaisus galvodami apie Jus – leidžiame Jums juos visiškai kontroliuoti ir garantuojame išskirtinį veikimą ir rezultatus. Kaskart.

Dizainas – tai formų, derančių su daikto savybėmis ir rodančių naujų technologijų pažangą, kūrimas

Peteris Behrensas

Architektas ir AEG meninis konsultantas

PERKELKITE Į KITĄ LYGĮ

Priežiūros etiketės projektas

Drabužių priežiūra turi didelį poveikį drabužių ilgaamžiškumui ir aplinkai. Tačiau jau labai ilgą laiką mūsų priežiūros įpročiai nesikeitė. O  šiuolaikinės technologijos, jeigu jos naudojamos tinkamai, gali prailginti drabužių naudojimo trukmę ir padėti tausoti aplinką. Norėdama tai pakeisti, AEG inicijavo Priežiūros etiketės projektą ir pristatė naują priežiūros etiketę „Neskalbti per daug“.

„The Next Black“

Siekdama numatyti būsimus skalbimo poreikius ir prisidėti prie tvaresnės drabužių pramonės, AEG sukūrė filmą „The Next Black“. 45 minučių trukmės dokumentiniame filme nagrinėjama drabužių ateitis.

TASTEOLOGY

Geresnis skonis. „Tasteology“– tai dokumentinis filmas, kuriame skonis pateikiamas iš naujos perspektyvos. Mes nagrinėjome mokslines įžvalgas ir patirtį, ne tik skonį ir ingredientus. Mūsų penkiomis serijomis tikimės įkvėpti Jus virtuvėje ir už jos ribų.

TVARŪS REZULTATAI

Mes norime gerų pokyčių, būdama geriausia prietaisų bendrove pasaulyje, kasdien keisdama žmonių gyvenimus ir visos planetos ateitį į gera.

Mes siekiame ambicingų tikslų. Dvi svarbios sritys, kuriose norime matyti pokyčių artimiausioje ateityje, yra anglies dvideginio išmetimo sumažinimas 50 % ir medžiagų efektyvumo didinimas. Mes žinome, kad susidursime su sunkumais. Tačiau tvirtai tikime, kad dirbdami kartu rasime visiems naudingus tvarius sprendimus ir toliau kasdien darysime teigiamą poveikį.

 • 1
  Geresni sprendimai

  Geresni sprendimai – tai teikti vartotojams gaminius ir paslaugas, kad jie galėtų geriau gyventi, taupydami energiją, vandenį ir išteklius.

 • 2
  Geresnė veikla

  AEG veiklos metodai suteikia mūsų žmonėms saugų, veiksmingą ir etišką pagrindą keisti pasaulį.

 • 3
  Geresnė visuomenė

  Kur bedirbtų pasaulyje, AEG mėgina padėti kurti geresnę visuomenę, suteikdama teisių vartotojams ir tiekėjams bei remdama vietos bendruomenes.