Išmanioji sąsaja

Išmanioji sąsaja

Sveiki atvykę į „AEG“ išmaniuosius namus

„AEG“ siūlomas tarpusavyje siejamų prietaisų asortimentas leidžia suteikti vartotojams unikalią patirtį – nesvarbu, ar tai būtų gardūs receptai ir naudingos nuorodos, padedančios gaminti dar geriau, ar patarimai ir individualizuotos priežiūros nuostatos, dėl kurių jūsų drabužiai ilgiau atrodys nepriekaištingai. Mėgaukitės valdymo suteikiama galia iš namų ar iš bet kur kitur. Stebėkite, valdykite nuotoliniu būdu ar balso komandomis ir vaizdais - pasinerkite į „AEG“ išmaniąsias galimybes.

Man showing woman an oven on a tablet

IŠMANIAI APJUNGTI NAMAI

Įrenginiai su išmaniosiomis funkcijomis leidžia kasdienes užduotis atlikti efektyviau ir maloniau. Gaivesni drabužiai, švaresni namai, gardesnis maistas – paprastai ir nerūpestingai.

Atraskite mūsų siejamų prietaisų asortimentą ir susikurkite išmaniuosius namus be jokių pastangų.

Virtuvė

Mėgaukitės dar gardesniais patiekalais išnaudodami visus mūsų prietaisų privalumus su „My AEG“ programėle. Siekite naujų horizontų virtuvėje su savo garine orkaite. Be to, galite lengvai užregistruoti savo prietaisus ir gauti aktualios informacijos bei paslaugų, susisiekti su „AEG“ atstovais, parsisiųsti reikiamus instrukcijų vadovus ir dar daugiau.

Skalbimas

Mėgaukitės individualizuota priežiūra prijungę skalbimo ir džiovinimo prietaisus prie „My AEG Care“ programėlės. Naudokitės „AEG“ prietaisais optimaliausiu būdu, kad ir kur būtumėte. Nustatykite individualizuotas programas nuotoliniu būdu, vadovaukitės nuostatų rekomendacijomis pagal skalbinių tipą ir gaukite pranešimus pasibaigus ciklui. Skalbinių priežiūra pagal individualius poreikius vos keliais spustelėjimais. 

Pažangūs sprendimai su mūsų išmaniaisiais virtuvės prietaisais

Užsitikrinkite geriausią patirtį prijungę savo „AEG“ prietaisus. Mūsų išmanieji gaminiai leidžia kiekvieną užduotį atlikti lengviau ir patogiau.

Valdykite savo prietaisus nuotoliniu būdu, atraskite mūsų partnerių paslaugas, pvz., „Google Assistant“, „Innit“ ir „Smarter“, bei gaukite individualizuotos pagalbos – viskas vienoje „My AEG Kitchen“ programėlėje.

Išmanioji kulinarinė kelionė

Pasirinkę „AEG“ įsigyjate daugiau nei buitinį prietaisą. Pažangios mūsų programėlės funkcijos leis išgauti tobulą skonį ir lydės jus per visą kulinarinę kelionę.

Semkitės įkvėpimo ir gaminkite gardžiausius patiekalus pagal siūlomus receptus bei plėskite savo kulinarines galimybes naudodamiesi mūsų partnerių paslaugomis. Galite susieti savo išmanųjį virtuvės prietaisą su „Innit“ programėle ir naudoti „Google Assistant“ balso komandas, kad gaminant nereikėtų valdyti prietaiso rankomis.

Planuokite pirkinius ir tvarkykite šaldytuvo turinį su „Smarter FridgeCam“ – išmaniąja kamera, kuri visada leis žinoti, kokių maisto produktų turite ir kada jie baigia galioti. Daugiau jokio spėliojimo ir mažiau maisto švaistymo.

„My AEG Kitchen“ programėlė

Norėdami naudoti savo „AEG“ prietaisą be jokių rūpesčių parsisiųskite „My AEG Kitchen“ programėlę. Čia rasite patogiai pateiktas instrukcijas, kaip pradėti naudoti prietaisą ir užregistruoti gaminį be jokio vargo. Programėlė yra tarsi jūsų prietaiso papildinys – ji suteikia nuotolinio stebėjimo ir valdymo galimybes bei padeda tvarkyti mėgstamus receptus.

Pasinerkite į visapusę patirtį naudodami savo išmanųjį virtuvės prietaisą.

PARSISIŲSKITE „MY AEG KITCHEN“ PROGRAMĖLĘ

Prietaiso valdymas balsu

Mėgaukitės balso komandų funkcija naudodami savo „AEG“ prietaisą su „Google Assistant“.

Išnaudokite visus savo prietaiso privalumus susieję jį su mūsų partnerių paslaugomis.

Atraskite naujų būdų lengvai gaminti maistą su mūsų patikimais partneriais.

„MY AEG CARE“ PROGRAMĖLĖ

Mėgaukitės individualizuota priežiūra prijungę skalbimo ir džiovinimo prietaisus prie „My AEG Care“ programėlės. Naudokitės „AEG“ prietaisais optimaliausiu būdu, kad ir kur būtumėte. Nustatykite individualizuotas programas nuotoliniu būdu, vadovaukitės nuostatų rekomendacijomis pagal skalbinių tipą ir gaukite pranešimus pasibaigus ciklui. Skalbinių priežiūra pagal individualius poreikius vos keliais spustelėjimais.

„CARE ADVISOR“ FUNKCIJA

„Care Advisor“ rekomenduoja optimalias programas bet kokiam skalbinių tipui, įskaitant gležnus audinius, tokius kaip vilna ar šilkas. Įvesite audinio tipą, spalvą, sutepimo lygį ir programėlė parinks tinkamą ciklą. Tuomet sąveikaudama su prietaisu ji paleidžia programą. Tokiu būdu užtikrinama individualizuota priežiūra gariausiems rezultatams pasiekti.

„AUTODOSE“ FUNKCIJA

Mėgaukitės tiksliu skalbimo priemonių dozavimu su „AutoDose“ funkcija ir „My AEG Care“ programėle. Individualizuotos nuostatos, automatinio ir rankinio dozavimo perjungimas ir pranešimai apie besibaigiančią skalbimo priemonę. Tai visiškai naujas požiūris į skalbimą, užtikrinantis nepriekaištingą skalbinių priežiūrą be jokių rūpesčių.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Kad ir kur būtumėte, valdykite skalbimo ir džiovinimo prietaisus su „My AEG Care“ programėlės nuotolinio valdymo funkcija. Debesų technologijos pagrindu veikianti sąsaja reiškia, kad galite pasirinkti programas, gauti pranešimus, nustatyti paleidimo laikus ir tikrinti prietaiso būseną. Viskam pakanka išmaniojo telefono.

DUK

Turite klausimų apie „My AEG Care“ programėlę, mūsų prijungtus gaminius, o gal reikia pagalbos konfigūruojant sąsają per „WiFi“ tinklą? Peržiūrėkite mūsų DUK skiltį – čia galite rasti atsakymą ir į savo klausimą. Norite pradėti naudoti „My AEG Care“ programėlę su savo prijungtu gaminiu? Parsisiųskite trumpąjį pradžios vadovą ir mėgaukitės sąsaja.

REIKALAVIMAI

  • „Apple“: telefonas arba planšetinis kompiuteris, „iOS 10.0“ arba naujesnės versijos
  • „Android“: telefonas arba planšetinis kompiuteris, „Android 7“ arba naujesnės versijos
  • „Wi-Fi“: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz su WEP, WPA arba WPA2, AES/TKIP su interneto jungtimi.
  • Įsitikinkite, kad prietaiso įrengimo vietoje signalas yra pakankamai stiprus.
  • Jei „Wi-Fi“ maršrutizatorius yra toli nuo prietaiso, gali prireikti tinklo išplėtimo aparato.

Parsisiųsti iš „App store“

Parsisiųsti iš „Google play“