IŠSIRINKITE AEG KAITLENTĘ

Kilstelėkite maisto gaminimą į kitą lygį su mūsų universalių kaitlenčių asortimentu. Užtikrinkite puikius gaminimo rezultatus, nesvarbu, ar tai būtų maistas dviems, ar vakarienė su draugais. Kontroliuokite skonį ir gaminkite su dar didesniu preciziškumu.

Pereikite į kitą indukcinį lygmenį

Paprastai pakeiskite stiklo keramikos kaitlentę į indukcinę nekeičiant virtuvės stalviršio. Pažangūs ventiliacijos sprendimai užtikrina tinkamą ventiliaciją be papildomų angų. Rinkitės iš plataus AEG indukcinių kaitlenčių asortimento nuo 3000 iki 9000 serijos.

Geriausi asortimente

9000 „SensePro®“ indukcinė kaitlentė

IAE84881FB

Kam spėlioti, jeigu galite būti užtikrinti laipsnio tikslumu naudojant „SensePro“ kaitlentes. Belaidis maisto termometras matuoja produkto vidinę temperatūrą bei perduoda informaciją kaitlentei tolimesnei karščio kontrolei. Jūsų preciziškiems rezultatams.

Sužinokite daugiau apie mūsų indukcines kaitlentes

Ar Jūs ieškote saugios ir intuityvios indukcinės kaitlentės ar klasikinės dujinės? Mūsų plačiame kaitlenčių asortimente rasite puikius sprendimus kaip mažai taip ir ypač erdviai virtuvei, nuo esminių poreikių tenkinimo iki aukščiausių užsibrėžtų kulinarinių tikslų pasiekimo. Nuo kasdienio maisto gamybos iki mega vakarėlių. Kilstelėkite savo maisto gaminimą į kitą lygį!