TR959M7SE

Džiovyklė su šilumos siurbliu 9000 serija „AbsoluteCare® Plus“ ProSteam 9 kg

Produkto aprašymas

Mūsų geriausias klasėje A+++ energijos vartojimo reitingas – taupo išteklius ir saugo skalbinius

Džiovyklės „AEG EcoLine“ yra efektyviausios klasėje – A+++ ir 68 % mažiau energijos sąnaudų, palyginti su tradicinėmis džiovyklėmis*. Net ir gležniausi audiniai, tokie kaip šilkas** ar vilna***, bus saugūs ir nesusitrauks džiovinami žemos temperatūros aplinkoje.

* 68 %: Apskaičiuota palyginus mūsų 8 kg TD šilumos siurblio (A+++ energijos klasė) ir 8 kg TD kondensatoriaus (B energijos klasė) metines energijos sąnaudas. *** Lyginant su natūraliu džiovinimu. * Išdžiūsta taip pat gerai, kaip ir džiovinant natūraliu būdu
EcoLine
Džiovinimo talpa, kg9.0
Dizaino lygisA.5
Serija9000
3DScan Technologija
3DScan Technologija
„AbsoluteCare“ sistema
„AbsoluteCare“ sistema
MixDry
MixDry
Funkcija „ProSteam“
Funkcija „ProSteam“
Nuotolinis valdymas
Nuotolinis valdymas
Produkto aprašymas
Džiovinkite užtikrintai. Džiovyklė „9000 Absolute Care® Plus“ su technologijomis „3DScan“ ir „Absolute Care®“ užtikrina tikslų džiovinimą ir priežiūrą. Ji nuskaito drėgmės lygį viduje ir pasirūpina, kad kelių sluoksnių rūbai išdžiūtų tolygiai. Kad drabužiai ir pūkinės striukės liktų purūs bei šilti.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR959M7SE
TECHNOLOGIJA „3DSCAN“. ANTKLODĖS IR STRIUKĖS IŠLIKS KAIP NAUJOS. ATKURIA 100 % SAVYBIŲ*

Technologija „3DScan“ užtikrina didžiausią džiovinimo tikslumą ir kruopštumą. Ji nustato skalbinių drėgmės lygį giliai jų viduje. Galite pasitikėti – visi skalbiniai, įskaitant pūkines striukes ir antklodes, bus kruopščiai išdžiovinti ir išliks purūs bei šilti.

* Remiantis išoriniais šiluminės varžos tyrimais, naudojant technologiją „3DScan“ ir taikant standarto ISO 11092 reikalavimus.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR959M7SE
MAŽIAU SUSIGLAMŽYMŲ. LENGVIAU LYGINTI. SU PROSTEAM®

„ProSteam®“ padeda pašalinti kvapus ir mažina skalbinių susiglamžymą.* Mažiau suglamžyti skalbiniai – paprastesnis jų lyginimas, o tai savaime reiškia mažiau žalos audiniams. „ProSteam®“ padeda ilgiau išsaugoti drabužius.

*Bandymas taikant vidinį metodą atskleidė, kad naudojant „ProSteam®“, 100 % medvilnės audiniai susiglamžo net iki 40 % mažiau.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR959M7SE
ABSOLUTECARE®. SKALBINIŲ APSAUGOS GARANTIJA*

„AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologija, tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

*Atitinka įprasto džiovinimo rezultatus.
AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR959M7SE
AUKŠTESNIS PRIETAISŲ SĄVEIKOS LYGIS SU „AEGCONNECTED“

Naudokitės programėle „My AEG Care“, kad suasmenintumėte nustatymus ir gautumėte sumanių patarimų bei pasiūlymų. Suasmeninkite skalbimo ciklus ir siųskite instrukcijas į savo prietaisą, kad pritaikytumėte juos pagal savo poreikius ir įpročius. Išmani ir nesudėtinga priežiūra išmaniajame telefone.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - TR959M7SE
„HYGIENE“ CIKLAS DŽIOVINANT PAŠALINA DAUGIAU KAIP 99,9 % BAKTERIJŲ IR VIRUSŲ*

„Swissatest“ sertifikuotas „Hygiene“ ciklas naudoja didesnę kaip 60 °C temperatūrą ir džiovinant pašalina 99,9 % bakterijų ir virusų.* Nuo šiol galite užtikrintai džiovinti antklodes, pagalves ir drabužius.

* Išbandyta su Candida albicans, bakteriofagu MS2 ir Escherichia coli užsakomuoju bandymu, kurį 2021 m. atliko „Swissatest Testmaterialien AG“ (bandymo ataskaita Nr. 20212038).
man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos