Atraskite

Gartraukiai

Ant AEG indukcinės kaitlentės gaminamas maistas, o AEG gartraukis ištraukia nereikalingus garus

Subtilus ar drąsus. Tai Jūsų pasirinkimas.

Visi mūsų gartraukiai greitai pašalina garus iš virtuvės. Bet čia visi jų panašumai ir baigiasi. Pasirinkite tobulai Jūsų skonį atitinkantį gartraukį – drąsaus dizaino, kaip mūsų „Skylight“ modelis (nuotraukoje), arba ypač subtilus ir virtuvėje vos pastebimas modelis „Discreet“.

Sukurkite tobulą aplinką savo virtuvėje

Kurkite tobulą atmosferą

Pagardinkite. Ragaukite. Tobulinkite. Mėgaukitės. Maisto ruošimas turi teikti džiaugsmo. Sukurkite tobulą aplinką patiekalams ruošti, naudodami technologiją „SilentTech“– tylesnis būdas gaminti. Diodinės lemputės darbo erdvei suteikia šilumos, o funkcija „Breeze“ diskrečiai išvalo orą, kai baigiate gaminti, kad aplinka būtų dar jaukesnė.

Gaivesnė virtuvė, laisvų rankų įranga

Kai esate užsiėmę šedevro kūrimu, mūsų laisvų rankų įranga veikia intuityviai, kad Jūsų virtuvė būtų užtikrinta švara ir gaiva. Funkcija „Hob2Hood“ reaguoja į kiekvienos skrudintuvės šnypštimą ir automatiškai įjungia ištraukimo ventiliatorių, ir jį sureguliuoja pagal ruošiamą maistą. Galingas variklis pašalina garus, kai tik jie atsiranda. Daugiau jokių rūpesčių.

Ruošiamų jūros gėrybių prikaistuvis

Veikimas, kuriuo galite pasitikėti

Didelio našumo gartraukiai leidžia mėgautis švariu ir gaiviu oru, kai tik baigiate ruošti maistą. Dėl sumanaus filtravimo riebalai nesikaupia prietaise, todėl jį lengviau valyti, o nemalonūs kvapai pašalinami dar paprasčiau. Smulkmenos, kurios kasdien keičia gyvenimą.

Ant indukcinės kaitlentės ruošiama lašiša, o garų perteklių šalina gartraukis
Plačiausias pasirinkimas

Paprasta išsirinkti Jums labiausiai tinkantį „Hob2Hood“ derinį iš itin plataus asortimento.

Stilingas AEG gartraukis

Jūsų virtuvė, Jūsų stilius

Mėgaukitės lengvu garų šalinimu su „Hob2Hood“ savo mėgstamu stiliumi. AEG turi didžiausią panašios technologijos prietaisų pasirinkimą rinkoje. Iš didžiausio prijungiamų kaitlenčių ir gartraukių asortimento galite išsirinkti tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį, tinkantį Jūsų virtuvei. Be jokių kompromisų veikimui.

AEG „ComboHob“ surenka garus iš dviejų ant kaitlentės verdamų prikaistuvių

Laisvė projektuoti virtuvę

Daugiau dizaino ir laisvės Jūsų virtuvėje. Naudodami naująją AEG kaitlentę „ComboHob“ galite projektuoti savo virtuvę taip, kaip norite. Šiai indukcinei kaitlentei nereikia, kad virš jos kabotų įprastas garų rinktuvas. Garų rinktuvas jau yra integruotas kaitlentėje.