Sutaisykite savo prietaisą

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Covid-19 Information

Jeigu per pastarąsias 14 dienų jūs, jūsų šeimos narys ar kolega buvo šalyje kurioje nustatytas COVID-19 viruso protrūkis arba turi karščiavimo, ūmaus kvėpavimo, peršalimo ar gripo simptomus, prašome neužsakinėti techninių aptarnavimo paslaugų namuose. Palaukite bent 7 dienas po to kai simptomai bus išnykę bei mažiausiai 14 dienų po grįžimo iš šalies kurioje nustatytas COVID-19 viruso protrūkis.

Jeigu esate jau užsakęs paslaugą namuose, prašome pakeisti vizito datą nemokamai: https://www.aeg.lt/support/

Pasirinkite remonto tipą

Užsisakykite meistro paslaugas

Mes žinome kaip nemalonu susidurti su kasdien naudojamų prietaisų gedimais. Susisiekite su mumis ir kvalifikuoti AEG meistrai kiek galima greičiau pasirūpins jūsų prietaisu. Profesionalios paslaugos suteikiamos mūsų serviso centruose, kurie išsidėstę visoje Lietuvoje.

  • Kvalifikuoti meistrai iš AEG partnerių
  • Patikimos ir profesionalios paslaugos
  • Originalios AEG atsarginės detalės
  • Galiojant gamintojo suteiktai garantijai – paslaugos nemokamos

Gamintojai – ekspertai, meistrai – ekspertai

Niekas nepažįsta jūsų prietaisų geriau nei mes. Galite pasitikėti mumis ir leisti suteikti jums aukščiausios kokybės priežiūrą kasdien. Tai yra mūsų pažadas jums. Mūsų meistrai išsidėstę visoje Lietuvoje ir jiems yra keliami ypatingai aukšti standartai. Jūsų prietaisai leidžia jums gyventi taip, kaip norite – o mes visada stengiamės tai užtikrinti.