Atraskite

Džiovyklės

8000 serija

Mūsų 8000 serijos džiovyklės yra didžiausios talpos AEG asortimente – jose lengvai telpa iki 9 kg skalbinių

8000 serijos džiovyklė iš AEG

Vilnonių megztinių sergėtoja

Išdrįskite 8000 serijos skalbinių džiovyklėse džiovinti drabužius, kurių manėte niekada negalėsiantys džiovinti – netgi švelniausią vilnonį megztinį. Mūsų „Woolmark“ patvirtintos skalbinių džiovyklės yra su savita sistema „AbsoluteCare®“, pritaikyta programa, kuri tiksliai kontroliuoja džiovinimo būgno judėjimą ir temperatūrą. Sukantis būgnui ploni vilnoniai drabužiai, kurių priežiūros etiketėse nurodyta „skalbti tik rankomis“, prispaudžiami prie būgno, kad būtų panašu į natūralų džiūvimą ištiesus. Jūsų megztiniai išlaiko savo formą ir tekstūrą ir tikrai nesusitraukia.

Atgaivinkite ir sustiprinkite

Paruoškite savo lauko drabužius bet kokiems iššūkiams, naudodami AEG sistemą „AbsoluteCare®“. Skalbinių džiovyklės dažnai sugadina brangius, modernių technologijų audinius, bet mūsų metodas yra kitoks. Serijoje 8000 yra naujoviška programa lauko drabužiams su tiksliu laiko ir temperatūros valdymu, geriau atkurianti lauko drabužių vandens nepraleidžiantį sluoksnį nei džiovinant natūraliai – šia technologija galite pasitikėti.

Išdžiūsta taip pat švelniai, kaip ir džiovinant natūraliu būdu

Iš naujo peržiūrėkite kiekvieno drabužio džiovinimą naudodami mūsų 8000 serijos prietaisus, turinčius sistemą „AbsoluteCare®“. Jie pakelia plonus plaušelius ir džiovina juos mažu greičiu, todėl galite būti tikri, kad net 100 % šilko drabužiai išlaikys savo formą ir bus mažiau susiraukšlėję, nei džiovinant natūraliai.

Palyginamoji įprastos džiovyklės ir su technologija „SensiDry“ nuotrauka. „SensiDry“ pasižymi vėsesniu ir didesniu oro srautu, saugančių Jūsų drabužius.
Technologija „SensiDry®“

Apsaugokite tekstūras ir sumažinkite susidėvėjimą, naudodami saugią ir energiją taupančią žemą temperatūrą.

Kaip nauji

Kai kurios skalbinių džiovyklės gali sugadinti Jūsų drabužius. Bet ne mūsų. AEG 8000 serijos džiovyklėse naudojama taupiai energiją naudojanti technologija „SensiDry®“, kuri švelniai džiovina drabužius beveik perpus mažesnėje temperatūroje nei įprastos džiovyklės. Tikslūs jutikliai stebi džiovinimo ciklą ir užtikrina, kad drabužiai niekada nebūtų veikiami pernelyg dideliu karščiu. Tai reiškia, kad jūsų drabužiai ilgiau išliks tokios tekstūros, kokios buvo tą dieną, kai juos nusipirkote.

Peržiūrėti 8000 serijos skalbinių džiovykles

Minkšto būgno „ProTex“ vaizdas iš arti

Integruota apsauga

Drabužių saugojimas mums ne tik funkcija. Tai integruota į mūsų skalbinių džiovyklių dizainą. AEG 6000 serijos prietaisai yra su minkštu būgnu, kurio išskirtinis raštas pagerina oro cirkuliaciją į Jūsų drabužius. Todėl jie iš džiovyklės išimami mažiau susipainioję ir susiglamžę. Kasdienis kokybės saugotojas.

Mūsų džiovyklių serija

Drąsiai džiovinkite net pačius ploniausius drabužius naujuose AEG skalbimo prietaisuose. Mes panaudojome vartotojų įžvalgas ir mokslo pasiekimus, kad drabužiai būtų ne tik švarūs. Visiškai naujas būdas pasirūpinti drabužiais apsaugant plaušelius, spalvas ir tekstūras.

Diagrama, kurioje parodyti AEG serijų skirtumai

Kiekvieną poreikį atitinkantis priežiūros lygis

 • Technologijos „ProSense®“ piktograma
  Taip sutaupysite laiko ir energijos

  Mūsų 6000 serijos džiovyklėse naudojama technologija „ProSense®“ su pažangiais drėgmės ir temperatūros jutikliais, reguliuojančiais džiovinimo trukmę ir energijos sąnaudas kiekvienai skalbinių įkrovai.

   

 • Technologijos „SensiDry®“ piktograma
  Saugus džiovinimas žemoje temperatūroje

  7000 serijos prietaisai pasižymi visais technologijų „ProSense®“ ir „SensiDry®“ laiko ir energijos naudojimo privalumais, o intuityvi audinių džiovinimo programa taiko specialias karščio nuostatas.

   

 • Sistemos „AbsoluteCare®“ piktograma
  Nepriekaištinga apsauga

  8000 serijos prietaisai pasižymi visomis 6000 ir 7000 serijų technologijomis ir mūsų savita sistema „AbsoluteCare®“. Visiška priežiūra, netgi šilkinių, vilnonių ir lauko drabužių.

   

Vyras, dėvintis šiugždančius, išskalbtus marškinius

Kasdienis kokybės saugotojas

Kartotinis skalbimas ir džiovinimas gali pažeisti Jūsų mėgstamus ir kasdien dėvimus drabužius. Mūsų 6000 serijos džiovyklėse naudojama technologija „ProSense®“ su pažangiais drėgmės ir temperatūros jutikliais, reguliuojančiais džiovinimo trukmę ir energijos sąnaudas kiekvienai skalbinių įkrovai. Taip taupomas laikas ir energija bei užtikrinama, kad Jūsų mėgstamiausi drabužiai niekada neperdžiūtų ir išlaikytų savo išvaizdą po daugelio ciklų.

AEG prietaisų įrengimo vieno ant kito komplektas

Sukurkite papildomai erdvės

Saugiai įrenkite savo džiovyklę ant skalbyklės viršaus, nenaudodami jokių tvirtinimo detalių, ir mėgaukitės papildoma erdve savo skalbimo patalpoje, naudodami prietaisų įrengimo vieno ant kito komplektą. Jame yra slankiojanti lentyna, kad būtų lengviau įkrauti, iškrauti ir sulankstyti Jūsų ką tik išskalbtus ir išdžiovintus drabužius.