Naujas skalbimo priežiūros lygis

Pasirinkite AEG skalbimo mašiną, kuri gali atnaujinti drabužius tarp skalbimų garais. Arba padidinkite skalbimo priemonės efektyvumą. Visos mūsų skalbimo mašinos garantuoja švelnų vilnonių bei šilko drabužių plovimą.

Geriau nei geriausias energijos įvertinimas

„AEG Ecoline“ skalbimo mašinos savo efektyvumu viršija aukščiausią energetinio įvertinimo A etiketę ir sutaupo iki 30 % daugiau resursų*. Automatinės programos taip pat padeda taupyti vandenį ir elektrą – Galima sumažinti sunaudojamo vandens kiekį net iki 96 % naudojant garus ir AutoDose.

Mažos juodos suknelės sargas

Tik AEG „SoftWater“ technologija išgrynina ir suminkština vandenį, leidžiant pasiekti 60 laipsnių temperatūros skalbimo rezultatą, skalbiant vos 30 laipsnių temperatūroje. Tokia technologija leidžia išsaugoti drabužio formą bei spalvų intensyvumą kaip naujus ilgesnį laiką.

9000 Serijos skalbimo mašina su „SoftWater“ technologija

9000 Serijos skalbimo mašina su „SoftWater“ technologija

  • „SoftWater“ technologija išgrynina ir suminkština vandenį apsaugant audinio spalvą, formą ir tekstūrą
  • „ProSteam“ technologija trečdaliu sumažina audinių susiglamžymus ir akimirksniu juos atšviežina audinius.

EFEKTYVUS SKALBIKLIO NAUDOJIMAS

Naujosiose AEG skalbyklėse integruotos moderniausios skalbimo priemonių dozavimo ir tirpinimo technologijos. Jūsų pasirinkimui – „AutoDose“ arba „UniversalDose“.

Išmanieji „AutoDose“ jutikliai apskaičiuoja tikslų kiekvienam skalbimui reikalingą skalbiklio ir minkštiklio kiekį. Iki 60 %* mažiau skalbimo priemonės ir retesnis skalbimas apsaugo audinius, todėl galite nebesijaudinti, kad mėgstami drabužiai susidėvės anksčiau laiko.

UniversalDose“ – unikalus skalbimo kapsulių stalčiukas, kuriame pritaikytos vandens srovės jas suminkština ir visiškai ištirpdo. Taip kapsulės suaktyvinamos 60 % sparčiau nei sudėjus į būgną.

* Pagal vidinį bandymo metodą, matuojant 2 kg įkrovai reikalingos skalbimo priemonės kiekį, sunaudojamą su „AutoDose“ ir rankiniu būdu numatomą vidutinį.

8000 serijos skalbimo mašina su "AutoDose"

8000 serijos skalbimo mašina su "AutoDose"

  • Skalbyklė „8000 PowerCare“ naudoja unikalią spartaus skalbiklio sumaišymo technologiją, kad jis būtų tolygiai paskirstomas ant Jūsų drabužių ir skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs. Skalbiklis veiksmingai aktyvuojamas net 30 °C temperatūroje, puikus rezultatas greičiau nei per valandą.

Drabužių atšviežinimas garais naudojant 96 % mažiau vandens

„ProSteam®“ technologija leidžia užbaigti skalbimą garais, kad sumažintumėte raukšles. Galite naudoti garų programą ir atskirai, kad atšviežintumėte drabužius – nepriekaištinga drabužių priežiūra be pastangų. Diena iš dienos.

7000 serijos skalbimo mašinos su „ProSteam®“ technologija

7000 serijos skalbimo mašinos su „ProSteam®“ technologija

  • „ProSteam®“ technologija trečdaliu sumažina susiglamžymą bei greitai atšviežina drabužius.
  • „ProSense®“ technologija automatiškai pritaiko laiką, vandens kiekį bei reikiamos energijos kiekį priklausomai nuo įdėtų drabužių kiekio.

SUMANI PRIEŽIŪRA

Ne tik skalbkite ir džiovinkite drabužius, bet rūpinkitės jais. Naudodami programėlę, paprasčiausiai pasirinkite audinio rūšį, spalvą ir nešvarumo lygį, o programėlė „My AEG“ rekomenduos geriausią programą ir automatiškai nusiųs ją į prietaisą. Sumanus būdas rūpintis. Naudokite intuityvų „Care Advisor“, kad drabužiai ilgiau atrodytų lyg nauji; jis suteiks profesionalią priežiūrą, visada rekomenduodamas geriausią programą Jūsų drabužiams.