Pirkimo vadovai

Suraskite sau geriausiai tinkančią skalbyklę

ERDVĖ IR VIETA

Ar rinksitės autonominę skalbyklę, ar įmontuojamą į spintelę, tinkančią Jūsų virtuvei ar skalbimo patalpai, turite būti tikri, kad skalbyklė tilps ten.

Kiek vietos Jūs turite?

60–48 cm pločio – rekomenduojame per priekį įkraunamą skalbyklę
48–34 cm pločio – šioje erdvėje tilps siaura per priekį įkraunama skalbyklė
45–40 cm pločio – rinkitės per viršų įkraunamą skalbyklę

Patarimas. Jeigu turite mažą skalbimui skirtą patalpą, geriau įsigykite kombinuotąją skalbyklę-džiovyklę. Jeigu norite džiovyklę dėti ant skalbyklės viršaus, rinkitės per priekį įkraunamą skalbyklę.

TALPA

Kiek kartų per savaitę naudojate skalbyklę?

Mažiau kaip 4 kartus per savaitę – Jums pakaks 5–6 kg skalbyklės, nebent dažnai skalbiate didelius daiktus, pavyzdžiui, striukes ir antklodes
4–6 kartus per savaitę – Jūsų poreikiams puikiai tiks 7 kg skalbyklė
6 ir daugiau kartų per savaitę – sumažinkite skalbimų skaičių, pasirinkę didelės talpos (8+ kg) skalbyklę

LAIKAS IR PATOGUMAS

Kada Jūs skalbiate?
Pasirinkite skalbyklę su atidėto paleidimo funkcija, kad galėtumėte atidėti ciklo paleidimą iki Jums tinkamo laiko: vėlai vakare ar anksti ryte, kai elektros energija yra pigesnė.

Ar norite valdyti savo skalbyklę nuotoliniu būdu?
Dar niekad nebuvo taip lengva valdyti skalbyklę per atstumą. Pasirinkite prijungtą skalbyklę, kad galėtumėte ją valdyti tiesiogiai savo išmaniuoju telefonu.

DŽIOVINIMAS

Kaip džiovinate savo drabužius?
Pasirinkite skalbyklę su greitu gręžimo ciklu, kad džiovinimo trukmė būtų mažesnė. Kuo greičiau drabužiai gręžiami skalbimo ciklo metu, tuo daugiau drėgmės išgręžiama ir juos reikia mažiau džiovinti.

Patarimas. Nepamirškite nustatyti lėtesnio gręžimo ciklo plonų audinių drabužiams, kad jie ilgiau išlaikytų savo formą. Mūsų skalbyklės su technologija „ÖKOmix“ apsaugo kiekvieną plaušelį.

IŠSIRINKITE SAVO PRIETAISĄ

Nuo šeimai skirtų prietaisų su dideliais būgnais iki pažangių prijungiamų prietaisų – AEG turi idealiai Jums tinkančią skalbyklę.