Atraskite

Skalbyklės

Technologija „ÖKOMix“

Kitaip nei kitos skalbyklės, garantuoja 100 % skalbimo priemonės ir po to audinių minkštiklio paskirstymą

AEG 8000 serijos skalbyklės

Apsaugo kiekvieną pluoštą

Gerai rūpinkitės savo drabužiais ir jie bus tokie ryškūs, kaip ką tik įsigyti. AEG 8000 serijos prietaisai su technologija „ÖKOMix“ sumaišo skalbimo priemonę su vandeniu, po to audinių minkštiklį su vandeniu, dar prieš jiems patenkant į būgną. Tai pirmoji skalbyklių technologija, visiškai vienodai paskirstanti skalbimo priemones ir audinių minkštiklius. Dėl šio vienodo paskirstymo galima kruopščiau ir greičiau išskalbti, nes skalbimo priemonės ir audinių minkštikliai ant drabužių patenka visiškai suaktyvinti – pirmą kartą visiškai garantuojama, kad išplaunamas kiekvienas plaušelis ir kiekvienu juo pasirūpinama.

Technologija „SoftWater“

Ir po daugelio skalbimų spalvos išlaiko savo intensyvumą, o juoda netampa pilka

AEG 9000 serijos skalbyklės su technologija „SoftWater“

Mažos juodos suknelės saugotojas

Novatoriška technologija „SoftWater“ AEG 9000 serijos skalbyklėse pašalina iš vandens nešvarumus, galinčius pakenkti audiniams. Skalbimo priemonės veiksmingiau sumaišomos su vandeniu, todėl kruopščiau plauna žemesnėje temperatūroje. Ši švelnesnė drabužių priežiūra padeda išlaikyti juodus drabužius juodais, o ryškios spalvos išlieka tokios sodrios, kaip ką tik nupirkto drabužio.

Spintoje kabantys išskalbti drabužiai

Priežiūra be kompromisų

Kai kalba eina apie mėgstamų drabužių priežiūrą, nereikėtų daryti kompromisų. Mūsų 9000 serijos skalbyklės sukurtos taip, kad kruopštaus skalbimo 60 laipsnių temperatūroje rezultatus pasiektų skalbiant tik 30 laipsnių temperatūroje. Taip spalvos mažiau nublunka ir drabužiai ilgiau išlieka ryškesni.

„OKOPower“ skalbyklės programos simbolis

Aukščiausios kokybės skalbiniai per mažiau nei valandą

Mūsų 8000 serijos skalbyklėse su greitai veikiančia technologija „ÖKOMix“ yra nauja skalbimo programa „ÖKOPower“. Trunka tik 59 minutes ir gaunami puikūs rezultatai, sunaudojant minimaliai energijos ciklo metu.

Mėlyna vandens nepraleidžianti striukė
Animacija, rodanti, kaip tobulai dera AEG skalbyklės ir džiovyklės

Svajonių komanda

Sujunkite AEG 8000 serijos skalbimo sistemas kartu ir mėgaukitės visais technologijos „ÖKOMix“ ir mūsų perversmą sukėlusios sistemos „AbsoluteCare®“ privalumais. Susipažinkite su priežiūra, švelnia kaip skalbimas rankomis ir natūralus minkščiausių ir gležniausių audinių drabužių džiovinimas. Naudojant naujoviškas programas lauko drabužiams atkuriami netgi orui pralaidžių audinių vandens nepraleidžiantys sluoksniai. Spalvos, tekstūros ir plaušeliai apsaugoti kaip niekad anksčiau.

Peržiūrėti 8000 serijos skalbykles ir džiovykles

Ar galiu skalbyklėje skalbti vilnonius gaminius?

Galbūt galvojote, kad tai neįmanoma, bet pasaulyje pirmaujanti vilnos priežiūros tarnyba „Woolmark“ su tuo nesutiktų. Jie išbandė mūsų skalbykles ir patvirtino kaip pakankamai švelnias vilnoniams gaminiams skalbti. Taigi, kai matote „Woolmark“ drabužių priežiūros etiketę, galite būti tikri, kad net mėgstamiausią „tik rankomis skalbiamą“ vilnonį megztinį yra saugu skalbti.

Mūsų skalbyklių serija

Drąsiai skalbkite net pačius ploniausius drabužius naujuose AEG skalbimo prietaisuose. Mes panaudojome vartotojų įžvalgas ir mokslo pasiekimus, kad drabužiai būtų ne tik švarūs. Visiškai naujas būdas pasirūpinti drabužiais apsaugant plaušelius, spalvas ir tekstūras.

Palyginamasis grafikas, rodantis skirtingas AEG skalbyklių funkcijas

Kiekvieną poreikį atitinkantis priežiūros lygis

 • Technologijos „ProSense®“ simbolis
  Laiko ir energijos taupymas

  Mūsų 6000 serijos skalbyklėse naudojama technologija „ProSense®“ automatiškai nustato skalbinių kiekį ir pritaiko tikslios trukmės skalbimo ciklą Jūsų drabužiams.

   

 • Technologijos „ProSteam®“ simbolis
  Be raukšlių, be kvapų

  Mūsų 7000 serijos prietaisuose naudojama technologija „ProSteam®“ turi naują parinktį „PlusSteam“, kai skalbimo ciklas baigiamas garais, kad drabužiai būtų mažiau susiglamžę ir juos reikėtų mažiau lyginti. Jūsų drabužiai yra atgaivinami ir tampa bekvapiai.

   

 • Technologijos „ÖKOMix“ simbolis
  Giliausias valymas

  Mūsų 8000 serijos prietaisuose naudojama technologija „ÖKOMix“ yra pirmoji skalbyklių technologija, kai skalbimo priemonės ir audinių minkštikliai vienodai paskirstomi, kad galėtų pasiekti, išplauti ir pasirūpinti kiekvienu plaušeliu.

   

Dailu be jokių pastangų

Dailiai išvaizdai sukurti gali prireikti laiko, bet naudodami technologiją „ProSteam®“ galite išbraukti vieną punktą iš turimų atlikti darbų sąrašo. Mūsų 7000 serijos skalbyklėse yra atnaujinimo garais ciklas. Ši funkcija leidžia greitai atnaujinti plonų audinių drabužius ir sumažinti cheminio valymo išlaidas.

Išsaugoti klasikiniai drabužiai

Kokybiškam Jūsų mėgstamų klasikinių drabužių pluoštui reikalingas ypatingas dėmesys, kad atlaikytų kasdienį dėvėjimą. Mūsų 6000 serijos prietaisų technologija „ProSense®“ pasveria kiekvieną skalbinių įkrovą ir apskaičiuoja, kiek jai išskalbti reikės laiko, vandens ir energijos. Taip sumažinamas skalbinių dėvėjimasis ir jie kruopščiai išskalbiami, neveikiant jų bereikalingais mechaniniais judesiais.

Didelis ir patogus pjedestalas skalbiniams

Sumanus skalbimas

Mūsų skalbyklėse ir džiovyklėse yra daug funkcijų, skirtų, kad drabužiai atrodytų kaip nauji, naudojant minimaliai energijos, vandens ir pastangų. Bet mūsų skalbimo patirtis nesibaigia puikiais prietaisais – mes taip pat siūlome visus tobuliems rezultatams pasiekti reikalingus priedus. AEG skalbinių pjedestalas yra vienas jų, palengvinantis skalbimą – pakeliantis skalbyklę, kad būtų lengva sudėti ir išimti visus skalbinius.