Drabužių priežiūra

JŪSŲ GYVENIMO STILIUI. DAUGIAU, NEI TIKIESI

Pasigrožėkite juo – naujuoju ryškiu ir moderniu skalbyklių, džiovyklių bei skalbyklių-džiovyklių dizainu iš AEG! Ir, žinoma, atraskite iš naujo prietaisų galimybes. Jūsų taip vertinamas technologijas patobulinome, kad patirtis rūpinantis mėgstamiausiais drabužiais būtų dar labiau išskirtinė.

Su technologija „AutoDose“ arba stalčiuku „UniversalDose“ skalbkite paprasčiau ir efektyviau, apsaugodami audinius ir sutaupydami automatiškai dozuojamų priemonių. Apskaičiuotų tiksliai pagal skalbinių įkrovos lygį, be jokių pastangų spėliojant.

Naudodamiesi šilumos siurblio technologija „AbsoluteCare®“ būkite tikri dėl rūpestingos net vilnonių, šilkinių ir lauko drabužių apsaugos skalbiant ir džiovinant.

O štai aukščiausios klasės modeliuose esanti technologija „3DScan“ tiksliai nustatys drėgmės lygį skalbiniuose, todėl viskas išdžius tolygiai – net pūkinės antklodės ir striukės.

Ir dar ne viskas. Skalbyklės-džiovyklės su technologija „SensiDry®“ taupo energiją ir vandenį – per kiekvieną ciklą, tiek skalbiant, tiek džiovinant.

Pilkite kiek norite

Naujosiose AEG skalbyklėse integruotos moderniausios skalbimo priemonių dozavimo ir tirpinimo technologijos. Jūsų pasirinkimui – „AutoDose“ arba „UniversalDose“.

Išmanieji „AutoDose“ jutikliai apskaičiuoja tikslų kiekvienam skalbimui reikalingą skalbiklio ir minkštiklio kiekį. Iki 60 %* mažiau skalbimo priemonės ir retesnis skalbimas apsaugo audinius, todėl galite nebesijaudinti, kad mėgstami drabužiai susidėvės anksčiau laiko.

UniversalDose“ – unikalus skalbimo kapsulių stalčiukas, kuriame pritaikytos vandens srovės jas suminkština ir visiškai ištirpdo. Taip kapsulės suaktyvinamos 60 % sparčiau nei sudėjus į būgną.

* Pagal vidinį bandymo metodą, matuojant 2 kg įkrovai reikalingos skalbimo priemonės kiekį, sunaudojamą su „AutoDose“ ir rankiniu būdu numatomą vidutinį.

Saugiai džiovinkite net gležniausius audinius

Nepriekaištingai išdžiovinti rūbai su mažiau susiglamžymo naudojant A++ ir aukštesnės klasės drabužių džiovykles. 

Naujo dizaino AEG džiovyklės turi „AbsoluteCare®“ šilumos siurblio technologiją. Tikslūs būgno judesiai ir temperatūros kontrolė užtikrina gležnų audinių apsaugą. Ši sistema apsaugo vilną ir šilką nuo susitraukimo. Ji atkuria lauko drabužių apsaugos nuo vandens savybes.

Technologija „3DScan“ užtikrina didžiausią džiovinimo tikslumą ir kruopštumą. Ji nustato skalbinių drėgmės lygį giliai jų viduje. Galite pasitikėti – visi skalbiniai, įskaitant pūkines striukes ir antklodes, bus kruopščiai išdžiovinti ir išliks purūs bei šilti.

SKALBIMAS IR DŽIOVINIMAS VIENU YPU

Taupykite vietą ir mėgaukitės visais skalbyklės ir džiovyklės privalumais viename prietaise.

AEG skalbyklė-džiovyklė su unikaliu šilumos siurbliu turi novatorišką technologiją „SensiDry®“, kuri per kiekvieną ciklą sutaupo iki 40 % energijos ir vandens, palyginus su kitais prietaisais.

Su programa „NonStop 3h/3kg“ iki 3 kg skalbinių įkrova išskalbiama ir išdžiovinama vos per 3 valandas. Galite vilkėti mėgstamus drabužius iškart – po vieno skalbimo ir džiovinimo ciklo be jokių pertraukų.

A.GILYTĖS PATARIMAI TVARIAM GYVENIMO STILIUI

Šiandien tvarumas nėra tik apie drabužio kelią iki mūsų drabužinės. Tai – ir tinkama jo priežiūra atsidūrus mūsų garderobe. Būtent pažangios technologijos ir inovatyvi buitinė technika palengvina pastangas išlaikyti drabužių ilgaamžiškumą, kuris ir yra tvaraus gyvenimo stiliaus esmė. Vis tik kiekvienas audinys reikalauja individualaus dėmesio, tad kol technologijos rūpinasi techniniu procesu, mūsų atsakomybė – pasikliauti jomis, parenkant konkrečiam audiniui tinkamą priežiūros sprendimą.