Nauja era skalbimo technologijų ir dizaino srityje
Nauja era skalbimo technologijų ir dizaino srityje

Nauja era technologijų ir dizaino srityje

Perversmą sukėlęs naujas požiūris į mėgstamiausių drabužių priežiūrą. AEG naujoviškas klientų įžvalgų ir mokslo derinys keičia skalbimą į patirtį, siekiančią toliau nei tik švarūs drabužiai. Galiausiai, galite drąsiai pasitikėti netgi pačių gležniausių audinių drabužių priežiūra, naudojant technologiją, kuri tikrai apsaugo plaušelius, spalvas ir tekstūrą.

Švelniai išskalbtą šilkinę palaidinę dėvinti moteris

Intuityvios naujovės, stilingas dizainas

Neregėta patirtis laukia Jūsų, nes puiki kokybė ir techninė pažanga kartu su aptakiu, vokišku dizainu pristato dar nematytą naujovę. Mūsų naujas skalbimo asortimentas – tai ne mūsų gaminių atnaujinimas. Tai pačių skalbinių atnaujinimas. Nes AEG visada turi idėjų.

Stilingas valdymo ratukas iš arti
 • Animacija, kurioje parodytos papildomos naujos skalbyklės ir skalbinių džiovyklės dizaino savybės
  1
  Tobulos poros

  Mėgaukitės stilinga dizaino simetrija ir papildomomis priežiūros technologijomis, kai savo skalbyklę suporuojate su atitinkama džiovykle.

 • Animacija, rodanti stilingą turbinos efektą liuko durelėse
  2
  Aukščiausios kokybės stilius

  Skalbimo technologijų prietaisai taip pat gali būti gražūs – aptakūs išlinkimai atitinka aukščiausios kokybės ergonomiško dizaino reikalavimus smūgiams atspariame metalo korpuse.

 • Animacija, rodanti skaitmeninio valdymo skydelio simetriją
  3
  Išmanūs valdikliai

  Kontroliuokite viską patrauklioje naudotojo sąsajoje, kurioje lengva naršyti ir kuri greitai reaguoja.

Unikali kiekvienos serijos technologija

Kiekviena skalbyklių ir džiovyklių serija pasižymi sava, unikalia technologija. Kuo didesnė serija, tuo kiekviena skalbyklė pasižymi aukštesniu audinių priežiūros lygiu. Norint pasiekti pačių geriausių rezultatų, rekomenduojame kartu su skalbykle naudoti atitinkamą džiovyklę. Garantuota patraukli partnerystė, pakeisianti Jūsų drabužių priežiūrą namuose.

Mūsų skalbyklių serija

Susipažinkite su visomis skalbyklėmis

Juoda suknelė prieš ir po 30 skalbimų be matomo spalvos blukimo požymių

Mažosios juodos suknelės sergėtoja

Dabar su nauja AEG 9000 serijos skalbykle galite naudotis novatorišku audinių priežiūros sprendimu. Pirmoji pasaulyje skalbyklė su technologija „SoftWater“– jos išmanus jonų mainų vandens valymo filtras pakeičia kietus mineralus natrio jonais ir vanduo tampa minkštas ir švarus. Tik patekę į būgną skalbimo priemonės veikia efektyviau. Pagaliau 60 laipsnių skalbimo efektyvumas pasiekiamas skalbiant tik 30 laipsnių temperatūroje ir nenublukinant spalvų.

9000 serijos skalbyklės valdymo ratukas iš arti
 • 6000 serija su technologija „ProSense®“
  6000 serija su technologija „ProSense®“

  Išmanieji jutikliai automatiškai nustato skalbinių kiekį, optimizuoja skalbimo ciklui reikalingą trukmę, vandens ir energijos sąnaudas. Drabužiai niekada nebus skalbiami per ilgai, ar tai būtų pilnas būgnas skalbinių, ar vieni marškiniai.

  Peržiūrėti 6000 serijos skalbykles

 • 7000 serija su technologija „ProSteam®“
  7000 serija su technologija „ProSteam®“

  Galėsite mažiau laiko skirti lyginimui, nes audiniai bus 30 % mažiau suglamžyti, naudojant naują galingą funkciją „PlusSteam“, skalbimo ciklą baigiant garinimu drabužiams išlyginti, atgaivinti ir juos prižiūrėti.

  Peržiūrėti 7000 serijos skalbykles

 • 8000 serija su technologija „ÖKOMix“
  8000 serija su technologija „ÖKOMix“

  Tai pati pirmoji skalbimo mašinos technologija, kuri visiškai vienodai paskirsto skalbimo priemones ir audinių minkštiklius, kad jie pasiektų, išplautų ir pasirūpintų kiekvienu plonu pluoštu.

  Peržiūrėti 8000 serijos skalbykles

Mūsų džiovyklių serija

Susipažinkite su visomis džiovyklėmis

Palyginami du vilnoniai megztiniai – vienas susitraukęs, o kitas ne, išdžiovintas naudojant AEG sistemą „AbsoluteCare®“

Tai vilnonių megztinių sergėtoja

Niekada anksčiau nedrįsote džiovinti vilnonių, šilkinių ar lauko drabužių? Dabar galite džiovinti viską, ką išskalbėte, su pritaikytomis džiovinimo programomis, pasižyminčiomis specialia netgi pačių gležniausių audinių priežiūra. 8000 serijos skalbinių džiovyklėse su sistema „AbsoluteCare®“ mūsų speciali vilnos programa imituoja švelnų džiovinimo patiesus procesą, todėl Jūsų mėgstamas tik rankomis skalbiamas megztinis gali būti džiovinamas skalbyklėje garantuojant, kad jis nesusitrauks.

8000 serijos skalbinių džiovyklė
 • 6000 serija su technologija „ProSense®“
  6000 serija su technologija „ProSense®“

  Drėgmės ir temperatūros jutikliai automatiškai reguliuoja kiekvieno dydžio skalbinių kiekiui džiovinimo trukmę ir energijos sąnaudas, kad būtų išsaugota drabužių tekstūra ir išvengta perdžiovinimo.

  Peržiūrėti 6000 serijos skalbinių džiovykles

 • 7000 serija su technologija „SensiDry®“
  7000 serija su technologija „SensiDry®“

  Drėgmė iš audinių pašalinama perpus mažesnėje temperatūroje nei įprastose džiovyklėse, todėl drabužiai niekada nėra veikiami bereikalingu karščiu ir jie kasdien atrodo kaip nauji.

  Peržiūrėti 7000 serijos skalbinių džiovykles

 • 8000 serija su sistema „AbsoluteCare®“
  8000 serija su sistema „AbsoluteCare®“

  Išdrįskite džiovinti jautrius vilnonius, šilkinius ir lauko drabužius, naudodami unikalias programas, pritaikančias būgno judėjimo ir džiovinimo temperatūrą tiksliai kiekvienai audinių rūšiai.

  Peržiūrėti 8000 serijos skalbinių džiovykles

Šilkinė palaidinė su auksiniu vėriniu

Pasenusių skalbimo įpročių keitimas

Norint, kad drabužiai po kelių skalbimų atrodytų kaip nauji, reikia pradėti pasitikėti savo skalbyklių ir džiovyklių galimybėmis. Galiausiai su AEG galite pasitikėdami skalbti ir džiovinti netgi pačių gležniausių audinių skalbinius – šilkines palaidines, vilnonius megztinius, vandens nepraleidžiančius lauko drabužius, nebijodami juos sugadinti.