Produkto aprašymas

„Easy2Clean“ skarda su inovatyvia keramine danga leidžia kepti nenaudojant kepimo popieriaus, be to, prie jos nelimpa riebalai ir nešvarumai. Tad viskas, ko jums prireiks norint ją nuvalyti, yra karštas vanduo, šlapia šluostė ir lašelis indų ploviklio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

„Easy2Clean“ skarda. Laisvė ruošti maistą taip, kaip patinka

„Easy2Clean“ skarda turi naują keraminę dangą, kuri leidžia maistą dėti tiesiai ant jos ir ruošti be kepimo popieriaus ar papildomų riebalų. Be to, maistas prie šios skardos paviršiaus neprikimba, todėl pamiršite sunkiai pašalinamus, prikepusius maisto likučius.

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

Nauja „Easy2Clean“ skarda. Paprasta gaminti. Paprasta išplauti.

Nereikia mirkyti, šveisti ar naudoti kenksmingas chemines medžiagas – dėl „ILAG® XERADUR 2“ dangos išplauti „Easy2Clean“ skardą labai paprasta. Viskas, ko jums reikia – tai drėgna šluostė, šiltas vanduo ir šiek tiek indų ploviklio.

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

„Easy2Clean“ skarda saugi jums ir aplinkai

Patvari „Easy2Clean“ skarda padengta keramika ir joje nėra PTFE ar PFOA sintetinių junginių, todėl galite nesijaudinti dėl nuodingų garų išsiskyrimo naudojant aukštoje temperatūroje. Šioje skardoje maistą paruošite saugiai.

Kiti gaminiai

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF00
„AirFry“ padėklas
  • Traškius patiekalus pasigaminkite lengviau
  • Traškūs rezultatai be jokių vartymų
  • Didesni patiekalai vienu kepimu
  • Optimalus gaminimo įrankis. Bet kuriai XXL orkaitei

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.