Sužinokite daugiau apie mūsų indaploves

Kilstelėkite indų plovimo standartą naudodami indaplovę iš mūsų asortimento. Po kiekvieno plovimo stebėsitės tviskančia švara. Nuo užduočių sukrauti ir iškrauti indus iki puikių valymo bei džiovinimo rezultatų – padėsime visais klausimais.

 

Pirmasis pakeliamas krepšys: lengva pasiekti indus

9000 serijos „ComfortLift®“ su pirmuoju pasaulyje pakeliamu krepšiu – tikra indų plovimo revoliucija. Pažangus mechanizmas pakelia krepšį į patogų aukštį, tad indus sukrausite ir iškrausite be pastangų. Tiesiog aukštesnio lygio indaplovė.

 
9000 „ComfortLift®“

9000 „ComfortLift®“

 • „ComfortLift®“ pakelia apatinį indaplovės stalčių į patogų aukštį.
 • Dėl „ComfortRails“ indaplovės krepšiai juda sklandžiau.

9000 „ComfortLift®“ funkcijos

 • „ComfortLift®“ funkcijos
  ComfortLift® icon
  „ComfortLift®“

  Pirmoji pasaulyje technologija „ComfortLift®“ švelniai pakelia apatinį krepšį į patogų aukštį, tad indus sukrausite ir iškrausite be pastangų. Tiesiog aukštesnio lygio indaplovė.

   
 • „ComfortRails“ funkcija
  ComfortRails icon
  „ComfortRails“

  „ComfortRails“ leidžia sklandžiai įstumti krepšį į vietą be jokio lėkščių barškėjimo. Visada paprasta sukrauti ir iškrauti. Nereikia jaudintis dėl sudužusių ar įskilusių indų.

   
 • „AirDry“ funkcija
  AirDry icon
  „AirDry“

  Technologija „AirDry“ užtikrina iki 3 kartų geresnį džiovinimo efektyvumą, palyginti su uždarų durelių sistemomis. Pasibaigus džiovinimo ciklui, durelės automatiškai atsidaro ir prietaiso viduje ima cirkuliuoti oras. Indai bus visiškai sausi. Kaskart.

   
 • „MaxiFlex“* funkcija
  MaxiFlex* icon
  „MaxiFlex“* funkcija

  Stalčius „MaxiFlex“ sukurtas taip, kad jame tilptų bet kokie stalo įrankiai ir indai: net patys didžiausi ir neįprasčiausių formų. Lanksčios pertvaros ir maksimalus gylis suteikia galimybę kaskart pritaikyti erdvę plaunamiems virtuvės reikmenims. Viskas atranda savo vietą ir stebina švara.

   
   
 • Vidaus apšvietimo funkcija
  Internal Light icon
  Vidinis apšvietimas

  Vidinis apšvietimas leidžia lengviau matyti indaplovės erdvę. Akimirksniu atrasite tinkamiausią vietą kiekvienam virtuvės įrankiui ar indui.

   
 • „SatelliteClean®“ funkcija
  SatelliteClean® icon
  „SatelliteClean®“

  Atraskite nepriekaištingą indų plovimą su „SatelliteClean®“. Besisukantis purkštuvas veikia 3 kartus efektyviau nei įprastas, nes nuolat keičia purškimo kampą ir vanduo pasiekia atokiausią vietą. Tobulai švarai.

   

* Yra tam tikruose modeliuose.

PASIRENGĘ PIRKTI?
Arba toliau žvalgykitės kitose serijose