Pirkimo gidas

Raskite sau idealų garų rinktuvą

Ant AEG indukcinės kaitlentės gaminamas maistas, o AEG gartraukis ištraukia nereikalingus garus

Subtilus ar drąsus. Tai Jūsų pasirinkimas.

Visi mūsų gartraukiai greitai pašalina garus iš virtuvės. Bet čia visi jų panašumai ir baigiasi. Pasirinkite tobulai Jūsų skonį atitinkantį gartraukį – drąsaus dizaino, kaip mūsų „Skylight“ modelis (nuotraukoje), arba ypač subtilus ir virtuvėje vos pastebimas modelis „Discreet“.

Sukurkite tobulą aplinką savo virtuvėje

Kurkite tobulą atmosferą

Pagardinkite. Ragaukite. Tobulinkite. Mėgaukitės. Maisto ruošimas turi teikti džiaugsmo. Sukurkite tobulą aplinką patiekalams ruošti, naudodami technologiją „SilentTech“– tylesnis būdas gaminti. Diodinės lemputės darbo erdvei suteikia šilumos, o funkcija „Breeze“ diskrečiai išvalo orą, kai baigiate gaminti, kad aplinka būtų dar jaukesnė.

Gaivesnė virtuvė, laisvų rankų įranga

Kai esate užsiėmę šedevro kūrimu, mūsų laisvų rankų įranga veikia intuityviai, kad Jūsų virtuvė būtų užtikrinta švara ir gaiva. Funkcija „Hob2Hood“ reaguoja į kiekvienos skrudintuvės šnypštimą ir automatiškai įjungia ištraukimo ventiliatorių, ir jį sureguliuoja pagal ruošiamą maistą. Galingas variklis pašalina garus, kai tik jie atsiranda. Daugiau jokių rūpesčių.

Ruošiamų jūros gėrybių prikaistuvis

Veikimas, kuriuo galite pasitikėti

Didelio našumo gartraukiai leidžia mėgautis švariu ir gaiviu oru, kai tik baigiate ruošti maistą. Dėl sumanaus filtravimo riebalai nesikaupia prietaise, todėl jį lengviau valyti, o nemalonūs kvapai pašalinami dar paprasčiau. Smulkmenos, kurios kasdien keičia gyvenimą.

Ant indukcinės kaitlentės ruošiama lašiša, o garų perteklių šalina gartraukis
Plačiausias pasirinkimas

Paprasta išsirinkti Jums labiausiai tinkantį „Hob2Hood“ derinį iš itin plataus asortimento.

Stilingas AEG gartraukis

Jūsų virtuvė, Jūsų stilius

Mėgaukitės lengvu garų šalinimu su „Hob2Hood“ savo mėgstamu stiliumi. AEG turi didžiausią panašios technologijos prietaisų pasirinkimą rinkoje. Iš didžiausio prijungiamų kaitlenčių ir gartraukių asortimento galite išsirinkti tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį, tinkantį Jūsų virtuvei. Be jokių kompromisų veikimui.

AEG gartraukio apačia, kur matosi gartraukio filtras.

Gaiva visus metus

Mėgaukitės švariu ir gaiviu oru savo virtuvėje su AEG „Switch Hood“. Dabar galite vienu mygtuko paspaudimu perjungti ištraukimą ir recirkuliaciją, nesvarbu, koks būtų oras. Vasarą galite iš savo namų pašalinti drėgną orą. O žiemos metu įjunkite recirkuliacijos režimą, kad šiltas oras liktų namuose ir Jūsų šildymo sąskaitos būtų mažesnės.

AEG „ComboHob“ surenka garus iš dviejų ant kaitlentės verdamų prikaistuvių

Laisvė projektuoti virtuvę

Daugiau dizaino ir laisvės Jūsų virtuvėje. Naudodami naująją AEG kaitlentę „ComboHob“ galite projektuoti savo virtuvę taip, kaip norite. Šiai indukcinei kaitlentei nereikia, kad virš jos kabotų įprastas garų rinktuvas. Garų rinktuvas jau yra integruotas kaitlentėje. 

AEG gartraukių filtrai

Paaiškinti viryklės gartraukių filtrai

Gerai prižiūrėkite savo gartraukių filtrus, kad išlaikytumėte gaivą visus metus. Riebalų filtrai sugeria maisto daleles, o oras ir Jūsų paviršiai lieka švarūs. O anglies filtrai sugeria ir pašalina kvapus. Kai kuriuose gartraukiuose yra ilgalaikio naudojimo filtrai, kuriuos galima valyti ir pakartotinai naudoti, o kituose naudojami vienkartiniai filtrai. Nesvarbu, kokį gartraukį pasirinksite, būtinai jį reguliariai valykite ar keiskite.

STILIAI

Gartraukiai skiriasi formomis, dyžiais ir kitomis savybėmis. Rinkitės akį traukiantį, klasikinį ar diskretiškesnį.  

Salų gartraukis. Įprastas pasirinkimas, jei virtuvėje yra centrinė sala. Tokiu atveju prietaisas kabinamas ant lubų.

Sieninis gartraukis. Galima rinktis išskirtinio prietaiso dydį, nesvarbu, norite plokščio ar kamino tipo. Montuojamas prie sienos.

Įmontuojamas gartraukis. Jei norite, kad prietaisas derėtų su virtuvės stiliumi, paslėpkite jį spintelėje arba stalviršyje.

Pilnai įmontuojamas gartraukis. Sutaupykite vietos paslėpdami gartraukį po spintele virš kaitlentės. Nenaudojant beveik nematomas.

Esminis patarimas. Prieš rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą atstumą tarp kaitlentės ir gartraukio.

ORO CIRKULIACIJA

Ar turite išorinę ventiliaciją?

Taip. Gartraukiai naudoja išorinę ventiliacijos angą, kad pašalintų nešviežią orą. Ortakio ilgis, kreivės ir medžiagos tipas turės įtakos oro srautui. 

Ne. Ventiliaciniams gartraukiams nereikia išorinės ventiliacijos angos. Daugybė juose esančių filtrų prieš grąžinant orą į patalpą jį išvalo, pašalindami daleles bei kvapus.

Esminis patarimas. Įjunkite gartraukį prieš gaminimo procesą, kad prasidėtų oro cirkuliacija arba ištraukimas.

Elegantiškas, tylus ir reaguojantis

AEG kolekcijoje „Matt Black“ susijungia ilgus metus tobulintos medžiagų technologijos, pritaikomos išskirtiniams aukščiausios kokybės gaminiams. Matinis paviršius pasižymi nuo pirštų atspaudų apsaugančiomis savybėmis, o jo atsparumas dėmėms, palengvinantis valymą, tikrinamas bandymais. Tai užtikrina ir pažangesnį veikimą.

Mūsų gartraukių asortimentas su matine juoda apdaila – ryškus savo įspūdinga estetika, tačiau veikia nepastebimai. Kol sukatės virtuvėje, jis tyliai ir efektyviai valo orą.

MAISTAS

Jei mėgstate dažnai gaminti aromatingus patiekalus arba turite didelę virtuvę, reikės galingesnio prietaiso. Ne tik dėl kvapų gausos, bet ir dėl to, kad riebalai gali pradėti kauptis ant sunkiai pasiekiamų paviršių arba pažeisti sienas.

GALIA

Renkantis iš skirtingo galingumo gartraukių, pravartu nustatyti minimalų ir didžiausią ištraukimo greitį. Atlikite šiuos nesudėtingus veiksmus.


1. Išmatuokite virtuvės ilgį, plotį ir aukštį.
2. Ilgis x plotis x aukštis = kubinis tūris.
3. Kubinis tūris x 6 = mažiausias ištraukimo greitis (6 oro pakeitimai per valandą, kai gaminama lengvai, pvz., troškinama).
4. Kubinis tūris x 12 = didžiausias ištraukimo greitis (12 oro pakeitimų per valandą, kai gaminama naudojant aliejų).


Rekomenduojamas rodiklis yra 8–12.

TRIUKŠMO LYGIS

Kad gaminimo aplinka būtų rami, rinkitės gartraukį su žemesniu decibalų (dB) rodikliu. AEG gartraukių dB rodiklis – 40–70 dB. Pažymėtina, kad šnabždesio garsumas matuojamas maždaug 40 dB, o įprasto pokalbio – 60–70 dB.

Gartraukių triukšmo lygiui įtakos turi ortakių konstrukcija. Sumažinkite išlinkių ir skerspjūvių skaičių, rinkitės garsą slopinančias medžiagas.

FILTRAI IR VALYMAS

Visuose gartraukiuose yra riebalų filtrai, kurie iš oro surenka maisto daleles. Priklausomai nuo tipo, riebalų filtrus reikia reguliariai keisti (vienkartinius) arba valyti (daugkartinius). Nuolatinius metalinius riebalų filtrus galima mirkyti ir plauti rankomis arba indaplovėje intensyvia 60–70 °C temp. programa.

Ventiliacinių gartraukių aktyviosios anglies filtrus, kurie šalina kvapus, reikia valyti arba keisti maždaug kas 4 mėn. Kai kuriuos anglies filtrus galima plauti.

PASIRINKITE SAVO PRIETAISĄ

AEG gartraukiuose dera galingas oro ištraukimas, tylus efektyvumas ir apdovanojimų pelnęs dizainas. Raskite tą, kuris skirtas jums.

Atraskite mūsų gartraukius