Produkto aprašymas

Garų rinktuvas (stikliukas su metalo briaunomis) 60 cm pločio, valdomas ištraukiant, bepakopis galios reguliavimas, 3 greičiai + intensyvus, 1 variklis, elektroninis valdymas mygtukais, ištraukimo galia maks./min- 432/224m³/val., intensyvus -603m³/val., LED apšvietimo lemputė, energijos/oro srauto/apšvietimo/riebalų filtro efektyvumo klasė A/A/B/D Papildomi priedai: Anglies filtras TYPE57 PNC 942 122 624
Skaitykite daugiau

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DPE5650G

Gaivus oras Jūsų virtuvėje

Gartraukis „6000 ExtractionTech“ turi galingą ir veiksmingą variklį, kuris nedelsiant pašalina garus ir maisto gaminimo kvapus iš virtuvės aplinkos.

Švarus oras. Greičiau.

Šis gartraukis greitai pašalina maisto ruošimo garus iš virtuvės. Tuo pasirūpina veiksmingas ir galingas gartraukio variklis.

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DPE5650G

„LEDlights“ rafinuotesniam maisto gaminimui

Mūsų „LEDlights“ naudoja gerokai mažiau energijos už kitokį apšvietimą ir veikia daug ilgiau. Be to, tai yra profesionalus apšvietimas, kad gaminant maistą viskas puikiai matytųsi.

Riebalų filtras. Dizaino ir diskretiškumo darna

Veiksmingas riebalų filtras puikiai veikia ir yra apdairiai paslėptas už aptakaus nerūdijančiojo plieno dangtelio. Filtrą ir dangtelį galima plauti – taip geriau išlaikomas jų našumas.

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DPE5650G

Vienu palietimu. Visiškas valdymas

Visas gartraukio funkcijas galima valdyti vienu elektroniniu valdikliu. Nuostatas galima stebėti ir reguliuoti vienu mygtuko palietimu. Tiksliai ir intuityviai.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DGB2531M
Integruojamas garų rinktuvas 52 cm 3000 serija

Įmontuojamas garų rinktuvas.Matmenys, (mm): 245-245x520x285.Energijos metinės sąnaudos kWh: 81.8.Montavimo tipas: Montuojamas, plotis 52 cm.Oro ištraukimo pajėgumas (didelis / mažas): 440 / 195 m³/val.Greičių skaičius: 3.Galimas oro ištraukimas arba pakarto...

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone