Produkto aprašymas

Gartraukis „3000 LEDlights“ yra naujas šviesuolis Jūsų virtuvėje. Naudodamas gerokai mažiau energijos už kitokį apšvietimą ir veikdamas daug ilgiau jis užtikrina profesionalaus lygio matomumą gaminant maistą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DGB3523S

„LEDlights“ rafinuotesniam maisto gaminimui

Mūsų „LEDlights“ naudoja gerokai mažiau energijos už kitokį apšvietimą ir veikia daug ilgiau. Be to, tai yra profesionalus apšvietimas, kad gaminant maistą viskas puikiai matytųsi.

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DGB3523S

Garų rinktuvas, kuriuo galite pasitikėti

Naudojant šį efektyvų garų rinktuvą - virtuvės oras bus švarus. Jo patikimas variklis padeda efektyviai sumažinti ir pašalinti kvapus susidariusius gaminant maistą.

Puikiai pašalina virtuvės kvapus

Patikimai ištraukia maisto gaminimo kvapus ir riebalus – šį ilgalaikio naudojimo filtrą galima paprasčiausiai pakeisti, kai to reikia.

Garų rinktuvo nustatymai. Pagal poreikį

Naujoviški mechaniniai valdikliai užtikrina didesnį garų rinktuvo funkcijų reguliavimo patogumą. Nuo ventiliatoriaus greičio keitimo iki apšvietimo nustatymų reguliavimo – visiškai kontroliuokite maisto gaminimo procesą.

AEG - Integruojamas garų rinktuvas - DGB3523S

„Best-In-Class Installation“ - sparti ir patikima įrengimo sistema

„Best-In-Class Installation“, kad greitai ir tiksliai įrengtumėte savo naują garų rinktuvą, naudokitės „PerfectFit“ sprendiniais. Reikia 25 % mažiau įrengimo veiksmų, įrankių nereikalaujančios galimybės – labai patogu vartotojui, kuris darbą gali atlikti savarankiškai.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels