Produkto aprašymas

„ComboHob Bridge“ – tai meistriškai suprojektuota galingos indukcinės kaitlentės ir garų rinktuvo kombinacija. Projektuojant virtuvę nebereikės spręsti galvosūkio, kur montuoti garų rinktuvą. Naudodami patogią hibridinę kaitlentę, patirkite projektavimo laisvę.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDE84243IB

Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename

„ComboHob“ – tai garų rinktuvo ir galingos indukcinės kaitlentės derinys. Suteikia neribotas galimybes naujai projektuojant virtuvę. Visapusiškas patogumas ir moderni minimalistinė išvaizda.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDE84243IB

Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai

„Hob2Hood“ technologija suteikia galimybę automatiškai ištraukti garus ruošiant maistą. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai bus sureguliuota ir garų rinktuvo galia - visą dėmesį galėsite sutelkti maisto ruošimui.

Sujunkite kaitvietes su „Bridge“ funkcija

„ComboHob“ puikiai tiks ruošiant maistą dideliems vakarėliams arba paprasčiausiai naudojant didesnius prikaistuvius. Palieskite „Bridge“ funkcijos mygtuką, kad sujungtumėte dvi kaitvietes į vieną. Valdykite jas kartu, kad temperatūra būtų pasiskirstyta tolygiai.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDE84243IB

Paprasta priežiūra - lengvas valymas

„ComboHob“ viduryje esančias gartraukio groteles galima visiškai išimti. Taip galima pasiekti viduje įtaisytą aliumininį riebalų filtrą ir didelio našumo kvapų filtrą. Lengva priežiūra ir visuomet puikus našumas.

„TouchControl“ - lengvas kaitlentės valdymas

Ant indukcinės kaitlentės esantys jutikliniai valdikliai bei nuostatos aiškiai matomi maisto gaminimo metu. Lietimui jautrus stiklas rodo tikslias temperatūros ir garų ištraukimo parinktis – jas pakeisti galima vos palietus.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels