Produkto aprašymas

Pajuskite virtuvės planavimo laisvę ir lankstumą turėdami kaitlentę „6000 Bridge“ su integruotu gartraukiu. Ši indukcinė kaitlentė turi įmontuotąjį gartraukį ir sujungimo funkciją „Bridge“, kuria galite dvi kaitvietes sujungti į vieną didelę kaitvietę ir taip jas universaliau panaudoti.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Pakelkite gaminimą į naują lygį su 4 atskirų kaitviečių valdikliais

4 atskirų kaitviečių valdikliais galite atskirai valdyti 4 skirtingas kaitvietes ir kiekvienai jų nustatyti atskirą laikmatį. Kitos funkcijos yra 9 galios lygiai, didesnė galia, aktyvus palietimas, vaikų saugos užraktas ir „hob2Hood“ valdymas.

Funkcija „Boost“. Greitai išvalo virtuvės orą

Kai virtuvėje susidaro per daug dūmų arba garų, įjunkite gartraukio funkciją „Boost“ ir jis greitai juos pašalins. Funkcija „Boost“ veikia 10 minučių ir veiksmingai išvalo virtuvės orą.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - CCE84779FB
8000 serija Indukcinė kaitlentė su garų rinktuvu 83 cm „Hob2Hood®“

Susikurkite tokią virtuvę, kokios norite. Šioje indukcinėje kaitlentėje integruotas galingas gartraukis, todėl jums nereikės juo rūpintis atskirai. Dabar galite susikurti tokią virtuvę, kokios tik reikia jūsų kūrybiškumui.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone