Produkto aprašymas

Pajuskite virtuvės planavimo laisvę ir lankstumą turėdami kaitlentę „6000 Bridge“ su integruotu gartraukiu. Ši indukcinė kaitlentė turi įmontuotąjį gartraukį ir sujungimo funkciją „Bridge“, kuria galite dvi kaitvietes sujungti į vieną didelę kaitvietę ir taip jas universaliau panaudoti.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Naudodami „Bridge“ apjunkite 2 kaitvietes

Funkcija „Bridge“ leidžia apjungti dvi kaitvietes, kad maistą galėtumėte ruošti bet kokio dydžio ar ilgio prikaistuvyje. Apjungtoms kaitvietėms taikomas vienas temperatūros ir laiko nustatymas, todėl ši funkcija puikiai tinka ruošiant maistą didesniam ratui žmonių ar šventei.

Pakelkite gaminimą į naują lygį su 4 atskirų kaitviečių valdikliais

4 atskirų kaitviečių valdikliais galite atskirai valdyti 4 skirtingas kaitvietes ir kiekvienai jų nustatyti atskirą laikmatį. Kitos funkcijos yra 9 galios lygiai, didesnė galia, aktyvus palietimas, vaikų saugos užraktas ir „Hob2Hood“ valdymas.

Lengva valyti. Lengva išimti. Filtras „2 viename“

Filtras „2 viename“ sudarytas iš anglies ir riebalų filtrų, šalinančių nemalonius kvapus ir riebalus. Jei prietaisas prijungtas recirkuliaciniu režimu, būtina naudoti filtrą „2 viename“. Filtrą lengva išimti ir galima plauti indaplovėje.

Automatinis ištraukimas. su „Hob2Hood®“

Technologija „Hob2Hood®“ leidžia ruošiant maistą automatiškai surinkti garus. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai pasikeis garų rinktuvo ventiliatoriaus veikimas. Tai reiškia, kad visą dėmesį galėsite skirti maistui.

Funkcija „Boost“. Greitai išvalo virtuvės orą

Kai virtuvėje susidaro per daug dūmų arba garų, įjunkite gartraukio funkciją „Boost“ ir jis greitai juos pašalins. Funkcija „Boost“ veikia 10 minučių ir veiksmingai išvalo virtuvės orą.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels