Produkto aprašymas

Žinovai supranta, kad geriausio vyno buteliai nusipelno geriausių laikymo sąlygų. Štai kodėl AEG sukūrė vyno butelių šaldytuvų asortimentą „Wine Cellar Range“. Išsirinkite iš įvairių stilių pagal savo skonį ir vyno butelių kolekcijos dydį. Vyno butelių šaldytuvas palaiko optimalią temperatūrą, neleidžia kamščiams išdžiūti ir kiekviename butelyje atskleidžia sudėtingą skonių gamą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Kiekvienas vynas apšviestas

Specialus stiklas saugo vyną nuo išorinių UV spindulių, tuo tarpu dizaine integruotos LED lemputės užtikrina visišką matomumą.

Aukščiausios klasės apšvietimas

Integruotos LED lemputės užtikrina visišką matomumą.

Kiekvienas butelis laikomas optimalioje padėtyje

Reguliuojamos medinės lentynos puikiai tinka vyno buteliams laikyti horizontalioje padėtyje. Taip panardintas kamštis užsandarina butelį, todėl į jį nepatenka oras ir vynas nesioksiduoja.

Apsaugokite vyną nuo kenksmingų vibracijų

Šis šaldytuvas sumažina kompresoriaus sukuriamas vibracijas, kurios gali pakenkti jūsų šaldytuve saugomam vynui.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone