Produkto aprašymas

„8000 Perfect Shelving“ parodo Jūsų vyno kolekciją ant ištraukiamųjų aukštos klasės medinių lentynų. Suprojektuota su optimaliais tarpais sutalpinti visus pagrindinius 750 ml butelius, įskaitant Jūsų mėgstamą šampaną, kad nenusitrintų jų etiketės.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Optimali temperatūra. Naudojantis „Dual-Zone Pro“

„Dual-Zone Pro“ turi du nepriklausomus skyrius, kuriuos galima nustatyti atskirai, kad vynas būtų palaikomas optimalios vartoti temperatūros: 6–12 °C baltajam ir putojančiajam vynui bei 14–20 °C raudonajam vynui. Arba nustatykite zonoje 12–14 °C temperatūrą vynui laikyti.

Valdykite savo kolekciją. Su programėle „OENO Cellar Management“

Valdykite savo vyno kolekciją ir papildykite ją internetu naudodamiesi programėle „OENO Cellar Management“. Programėlė, palaikoma „Vivino“ ir ištobulinta mūsų someljė grupės, suteikia Jums galimybę skenuoti, sekti, valdyti ir papildyti savo kolekciją keliais palietimais pirštu.

Palaikykite tobulą vyno būklę su „Cellaring Pro 5 Fundamentals“

Su „Cellaring Pro 5 Fundamentals“ užtikriname, kad jūsų vynas išliktų tobulos kokybės: temperatūros stabilumas, didesnis kaip 50 % automatinis drėgnis, tamsi laikymo vieta, aplinka be vibracijų ir kokybiškas oro srautas.

Su šoniniu apšvietimu „Side LED Illumination“ sukurkite aukštos klasės vitriną

Tobulai apšvieskite savo kolekciją. Kiekviena lentyna visiškai matoma apšvietus su „Side LED Illumination“.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone