Produkto aprašymas

Šis LED ekranas su pažangiais jutikliniais valdikliais leidžia visiškai kontroliuoti maisto saugojimo sąlygas. Valdikliai yra tokie jautrūs, kad juos galima lengvai nustatyti vos palietus pirštu, o informaciją galima peržiūrėti akimirksniu, naudojant ryškų LED ekraną vidiniame valdymo skydelyje.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB86111NX

Optimalios sąlygos mėsai ir žuviai laikyti

Šis šaldytuvas-šaldiklis turi atskirą stalčių, kuriame galima išsaugoti mėsos ir žuvies skonį, laikant šiuos produktus žemesnėje temperatūroje, atokiai nuo kitų maisto produktų.

Profesionalus veikimas dėka pažengusių technologijų

Šis dalytuvas veikia profesionalių technologijų pagrindų. Tiesiog pasirinkite valdymo skyde ledą arba vandenį ir spustelėkite rankenėlę pradėti.

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB86111NX

Tiesioginis priėjimas, kuris taupo energiją

Namų baro liukas leidžia pasiekti šaltus gėrimus neatidarant šaldytuvo durų, todėl šaldytuvas nenaudoja papildomos energijos jį vėsinant.

Šaldiklio durelės ant kurių paviršiaus nelieka pirštų atspaudų

Šios šaldiklio nerūdijančio plieno durelės atrodo profesionaliai ir ant jų paviršiaus nelieka pirštų atspaudų, todėl puikiai įsilieja į šiuolaikiškos virtuvės aplinką.

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB86111NX

Ryški, tolygi šviesa, apšviečianti kiekvieną šaldytuvo kampelį

LED lemputės - tai naujausia apšvietimo technologija, kurią integravome šiame šaldytuve-šaldiklyje. Vidaus LED apšvietimas sukuria ryškesnę šviesą, kuri tolygiai apšviečia visą erdvę. Be to, LED lemputės yra mažesnės ir efektyviau naudoja energiją, kad šaldytuvo vidus būtų talpesnis, o sąskaitos už elektrą – mažesnės.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB76121NX
Šaldytuvas su šaldikliu 8000 serija „TwinTech“ 178 cm

ES energijos efektyvumo ženklinimo sistema nepriklausomai klasifikuoja buitinius prietaisus pagal jų energijos efektyvumą – šiam šaldytuvui-šaldikliui skirtas A++ energijos efektyvumo klasės ženklas. Skirtumas akivaizdus – lyginant energijos efektyvumo klas...

  • Technologija No Frost
  • Energetinio efektyvumo klasė F
  • Išmatavimai, mm 1780x912x738
  • TouchControl® TouchControl®

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą