Produkto aprašymas

Šaldytuvas su šaldikliu „7000 GreenZone+“ turi specialų hermetišką stalčių, kuris išlaiko idealų drėgmės lygį, suvaldo kondensavimosi perteklių ir padeda apsaugoti maistą nuo gedimo. Palaikant reikiamą drėgmės lygį produktuose išlieka iki 95 % vitaminų.*
* Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant „GreenZone+“ stalčiuje laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„GreenZone+“ technologija išsaugo iki 95 % vitaminų.*

„GreenZone+“ stalčius pašalina drėgmės perteklių ir išsaugo reikiamą drėgmės kiekį jūsų daržovėms. Tai išsaugo iki 95 % vitaminų net po 11 dienų, nes produktai yra apsaugomi su reikiamu drėgmės kiekiu.*

*Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant stalčiuje „GreenZone+“ laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų.

Naujos eros išradimas. Unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Vėsinimo srityje išaušo nauja era. Pristatome savo šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

45 % talpesnis už standartinius*

„MaxiSpace“ yra 45 % talpesnis, palyginti su įprastais šaldytuvais su šaldikliu*. Be to, jis yra ir aukštesnis bei platesnis už įprastus šaldytuvus, tad jame bus daugiau vietos produktams.

* Palyginti su standartinio dydžio šaldytuvu su šaldikliu

„TwinTech®“ „NoFrost“ - palaiko optimalią drėgmę ir nedžiovina maisto

Su „TwinTech®“ „NoFrost“ jums niekada nereikės atitirpinti šaldiklio. Dviguba aušinimo sistema išlaiko iki 60 % daugiau drėgmės nei šaldytuvai su vienu garintuvu.* Nenaudojant sauso oro iš šaldiklio, jis palaiko idealią drėgmę ir neleidžia maistui išdžiūti.

Nepraraskite kontrolės. Naudokite AEG programėlę.

Šaldytuvą valdykite savo išmaniajame prietaise. Gaukite pranešimus apie paliktas atviras duris ar patarimų, kaip užtikrinti optimalų veikimą. Sužinokite, kur ir kaip laikyti maisto produktus, kad užtikrinti tikslią jų maistinių medžiagų apsaugą.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels