TSC8M191CS

Montuojamas Šaldytuvas su šaldikliu 8000 serija „NoFrost“ 188 cm

Produkto aprašymas

Mūsų labiausiai energiją taupantys šaldytuvai tausoja išteklius ir mažina maisto švaistymą

„EcoLine“ šaldytuvai yra efektyviausi mūsų modeliai. Jų vidinėje unikalioje apdailoje yra perdirbto plastiko ir ekometras, kuris nukreipia jus į efektyvesnius nustatymus, taip sumažinant maisto švaistymą.

* Palyginti su 5000 serija „ColdSense“. Remiantis išoriniais bandymais, tikrinant šaldytuve laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio galiojimą. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo maisto. Skaičiuojant maisto atliekų mažinimo galimybes vertintos tik prietaiso savybės ir neatsižvelgta į vartotojų elgesį.
EcoLine
  • Registruokite savo produktą čia, ir gaukite 10 metų garantiją kompresoriui.

TechnologijaNo Frost
Energetinio efektyvumo klasėC
Išmatavimai1894x560x550
TwinTech®
TwinTech®
HumidityControl®
HumidityControl®
CustomFlex®
CustomFlex®
TouchControl®
TouchControl®
Produkto aprašymas
„8000 Cooling 360°“ šaldytuvas su šaldikliu turi keletą oro kanalų, kuriais užtikrinamas tolygus vėsinimas. Tai padeda apsaugoti maistą kiekvienoje lentynėlėje ir sumažinti atliekų kiekį 28 %*. Nerūdijančiojo plieno paviršiai suteiks Jūsų virtuvei elegancijos ir prabangos.
*Palyginti su „500 ColdSense“ šaldytuvu. Remiantis nepriklausomais lentynose laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio tinkamumo valgyti bandymais. Dėl maisto rūšies rezultatai gali skirtis. Skaičiuojant maisto atliekų mažinimo galimybes vertintos tik prietaiso savybės ir neatsižvelgta į vartotojų elgesį.
AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - TSC8M191CS
Padeda sumažinti maisto atliekų kiekį 28 %*

Apsaugokite maisto kokybę ir sumažinkite atliekų dėl pastovios tolygios temperatūros ir drėgnumo visame šaldytuve. Nerūdijančiojo plieno paviršiai suteikia žavesio bet kokiam interjerui. Per šalto oro kanalus šaltis greitai atkuriamas kaskart atidarius dureles, o tai padeda sumažinti maisto atliekų kiekį 28 %*.

*Palyginti su „500 ColdSense“ šaldytuvu. Remiantis nepriklausomais lentynose laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio tinkamumo valgyti bandymais. Dėl maisto rūšies rezultatai gali skirtis. Maisto atliekų sumažėjimas apskaičiuotas vertinant vien prietaiso galimybes, neatsižvelgiant į naudotojo elgesį.
AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - TSC8M191CS
Naujos eros išradimas. Unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Vėsinimo srityje išaušo nauja era. Pristatome savo šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - TSC8M191CS
„GreenZone+“ technologija išsaugo iki 95 % vitaminų.*

„GreenZone+“ stalčius pašalina drėgmės perteklių ir išsaugo reikiamą drėgmės kiekį jūsų daržovėms. Tai išsaugo iki 95 % vitaminų net po 11 dienų, nes produktai yra apsaugomi su reikiamu drėgmės kiekiu.*

*Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant stalčiuje „GreenZone+“ laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų.
AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - TSC8M191CS
Šaldiklio zona paverčiama šaldytuvu. Daugiau lankstumo

Šaldiklio skyrius yra visiškai kaitomas, tad galite nustatyti šaldiklyje +4 °C temperatūrą, kad padidintumėte šaldytuvo talpą, arba tiesiog naudokite kaip įprastą nuo –15 °C iki –24 °C temperatūros šaldiklį.

„TwinTech®“ „NoFrost“ - palaiko optimalią drėgmę ir nedžiovina maisto

Su „TwinTech®“ „NoFrost“ jums niekada nereikės atitirpinti šaldiklio. Dviguba aušinimo sistema išlaiko iki 60 % daugiau drėgmės nei šaldytuvai su vienu garintuvu.* Nenaudojant sauso oro iš šaldiklio, jis palaiko idealią drėgmę ir neleidžia maistui išdžiūti.

man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos