Produkto aprašymas

ES energijos efektyvumo ženklinimo sistema nepriklausomai klasifikuoja buitinius prietaisus pagal jų energijos efektyvumą – šiam šaldytuvui-šaldikliui skirtas A++ energijos efektyvumo klasės ženklas. Skirtumas akivaizdus – lyginant energijos efektyvumo klases, A++ klasės vertikaliai pastatomi šaldytuvai energiją naudoja 21 % efektyviau nei A+ klasės prietaisai.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Gaivus, filtruotas vanduo arba ledas, kai tik panorėsite

Naudodami šio šaldytuvo–šaldiklio integruotą dalytuvą ledo kubeliams, smulkintam ledui ir atšaldytam, filtruotam vandeniui tiekti, bet kada galima pasigaminti gaivaus gėrimo.

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB76121NX

Reguliuokite nustatymus tol, kol jie tiksliai atitiks jūsų poreikius

Šiame šaldytuve-šaldiklyje yra atskirai valdomi šaldytuvo ir šaldiklio skyriai, todėl galite pasirinkti daugiau valdymo parinkčių. Galite nustatyti temperatūros nustatymus savo nuožiūra ir reguliuoti juos taip ir tada, kai jums reikia.

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB76121NX

Ryški, tolygi šviesa, apšviečianti kiekvieną šaldytuvo kampelį

LED lemputės - tai naujausia apšvietimo technologija, kurią integravome šiame šaldytuve-šaldiklyje. Vidaus LED apšvietimas sukuria ryškesnę šviesą, kuri tolygiai apšviečia visą erdvę. Be to, LED lemputės yra mažesnės ir efektyviau naudoja energiją, kad šaldytuvo vidus būtų talpesnis, o sąskaitos už elektrą – mažesnės.

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB76121NX

Saugus sunkių produktų laikymas bet kuriame šaldytuvo lygyje

Šio šaldytuvo šaldiklio lentynos pagamintos iš tvirto, grūdinto stiklo, kuris gali saugiai išlaikyti net sunkiausius produktus.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Dviduris šaldytuvas su šaldikliu - RMB86111NX
Šaldytuvas su šaldikliu 8000 serija „TwinTech“ 178 cm

Šis LED ekranas su pažangiais jutikliniais valdikliais leidžia visiškai kontroliuoti maisto saugojimo sąlygas. Valdikliai yra tokie jautrūs, kad juos galima lengvai nustatyti vos palietus pirštu, o informaciją galima peržiūrėti akimirksniu, naudojant ryškų ...

  • Technologija No Frost
  • Energetinio efektyvumo klasė G
  • Išmatavimai, mm 1780x912x738
  • TouchControl® TouchControl®

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą