Produkto aprašymas

„Chef's Hub“ – tai paaukštinimas, ant kurio galima paruošti visus patiekalo ingredientus. Pagamintas iš aukščiausios kokybės ąžuolo, su metaliniu rėmeliu, kad būtų galima pritvirtinti šaldytuvo dėžes „CustomFlex“. Viskas, ko reikia bet kokiam meniu paruošti.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

VIENA DARNI SISTEMA VIENAS PAPRASTAS PROCESAS

Apjungus paaukštinimą „Chef's Hub“ ir dėžes „Customflex“, sukuriama universali darbo vieta. Šie elementai suteikia galimybę supaprastinti kiekvieną maisto gaminimo proceso veiksmą. Taigi, prieiga prie maisto produktų ir jų paruošimas tampa patogesnis.

NIEKAM NEPRILYGSTANTIS PAAUKŠTINIMAS-PJAUSTYMO LENTA

Pagamintas iš aukščiausios kokybės ąžuolo, tvirtos konstrukcijos ir nemažas, kad būtų pakankamai vietos (50 cm x 50 cm) įvairiems patiekalams ruošti.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.