Produkto aprašymas

Dėkite maistą tiesiai ant „Easy2Clean“ gilios kepimo skardos. Speciali keramikinė danga neleidžia maistui prikepti prie paviršiaus ir suteikia Jums visišką laisvę gaminant be jokio kepimo popieriaus ar papildomo aliejaus. Skardą paprastą valyti su šlapia šluoste, šiltu vandeniu ir lašeliu švelnaus valiklio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Atsisveikinkite su kepimo popieriumi ar aliejumi

Nelimpanti keramikinė danga leidžia Jums kepti desertus ar skrudinti mėsos patiekalus be kepimo popieriaus ar papildomo aliejaus. Dėl išskirtinio paviršiaus maistas lengvai nuslysta nuo skardos tiesiai į lėkštę.

Šluostė, vanduo ir švelnus valiklis - viskas ko Jums reikia kepimo skardos priežiūrai

Ypač lengva priežiūra. Keramikinė danga neleidžia riebalams ir nešvarumams prikepti, tad Jums nereikės gramdyti ar naudoti agresyvius valiklius. Viskas, ko Jums gali prireikti, tai yra drėgna šluostė, šiltas vanduo ir lašelis švelnaus valiklio.

40 mm gylio neprikepanti skarda kepimui, skrudinimui ar apkepų ir pyragų ruošimui.

Nebereikalingas kepimo popierius kepant apkepus 40 mm gylio skardoje. Gaminkite gardžią lazaniją, sultingus BBQ šonkaulius ar daržovių troškinį. Pamirškite nerimą dėl pridegusių ir prikepusių maisto likučių bei aptaškytų šonų.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“
man folding towels