Garuose pagaminti rytietiški daržovių suktinukai

Garuose pagaminti rytietiški daržovių suktinukai

Garuose pagaminti rytietiški daržovių suktinukai

Šie sveiki suktinukai patiks visiems, todėl puikiai tinka užkąsti pramogaujant. 

Ingredientai

250 g vištienos krūtinėlės, pusę morkos, 50 g bambukų ūglių, 1 česnakas, 50 g ryžių makaronų, 50 g šparaginių pupelių, 1 šaukštą sezamo aliejaus, pusę šaukšto Dajong prieskonio, 2 šaukštus kukurūzų miltų, 2 šaukštelius sojų padažo, 2 šaukštus žuvų padažo, , 2 šaukštus Sambal Oelek pagardo, 12 ryžių popieriaus lapelių, 2 kiaušinių.

Gaminimas


6-12 porcijų

1 Supjaustykite vištienos krūtinėlę,  morkas, bambuko ūglius ir česnaką į pailgas juosteles. Įdėkite ryžių makaronus į vandenį ir palikite juos džiūti. Supjaustykite šparagines pupeles. 

2 Įkaitinkite sezamo aliejų ir kepkite vištienos juosteles. Pridėkite morkų, bambuko ūglių, šparaginių pupelių, ryžių makaronų,  Dajong prieskonių ir černako ir keletą minučių kepkite maišydami.  

3 Sumaišykite kukurūzų miltus su sojos, žuvų ir Sambal Oelek padažais, visą masę sudėkite į keptuvę, kepkite ir maišykite. Tada  nukaiskite keptuvę ir leiskite viskam atvėsti. Pamirkykite ryžių poperių vandenyje, o po to leiskite jam džiūti. 

4 Sudėkite ryžių lakštus ant stalviršio paviršiaus. Įdėkite du šauktus įdaro ant kiekvieno lakšto. Sulenkite lakštų kraštus ir sujunkite juos, tam naudodami kiaušinio masę. Sutepkite kepimo indą aliejumi ir sudėkite į jį suktinukus. Indą pastatykite į orkaitę. 

5 Kepkite ant antros orkaitės lentynėlės, nustatydami trečią garų programą 99 °C temperatūroje 20-čiai minučių.

Pateikimas
Sudėkite suktinukus į tris pašildytas lėkštes, patiekite kartu su Tailando baziliko lapeliais, keptomis sezamo sėklomis ir čili padažu. 

  • Gazpacho su garuose virtomis tigrinėmis krevetėmis

    Puiki šalta ispaniško stiliaus sriuba.

  • Svogūnų sriuba

    Naujo skonio klasikinė sriuba, pagaminta išraiškingai ir su šiluma. 

  • Moules Marinières

    Patiekalas, kuris atrodo nuostabiai ir kurį paprasta pagaminti – nerasite nieko geriau, nei siūlo klasikinė prancūzų virtuvė.