Produkto aprašymas

Skalbyklė,1200 aps/min., 7 kg. įkrova, 3 skaitmenų ekranėlis, FuzzyLogic, ProSense technologija, Soft Opening durelės, balanso kontrolės sistema, programos pradžios atidėjimas, energetinis efektyvumas: A+++/ B, 167 kWh/annum, 9990 l/annum, 56 dB skalbiant, 77 dB grežiant *. Spec. programos: Antiallergy, lauko drabužių, 20min/3kg, Woolmark blue.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX6G271E

Susimažinkite su kasdienių rūbų saugotoja

Naudojant technologiją „ProSense®“, AEG 6000 serijos skalbyklėse, į kurias skalbiniai dedami per viršų, skalbiniai pasveriami, o skalbimo ciklas pritaikomas pagal individualią įkrovą. Skalbyklė nustato minimalią trukmę, kurios reikia skalbiniams kruopščiai išskalbti. Drabužiai atrodys puikiai, o kompaktiškas dizainas leis optimaliai išnaudoti erdvę.

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX6G271E

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA. VANDENS IR ENERGIJOS TAUSOJIMAS

Naudojant technologiją „ProSense®“ kiekviena įkrova pasveriama, kad būtų pritaikytas ciklas ir nustatytas minimalus švariam skalbimui reikalingas laikas. Jūsų drabužiai mažiau nusidėvi ir išsaugo spalvas.

DŽIAUKITĖS MINKŠTESNIAIS DRABUŽIAIS

Naudojant parinktį „SoftPlus“ į būgną patekęs minkštiklis pasiekia kiekvieną audinio plotelį, jūsų drabužiai tampa minkštesni, švelnesni ir lygesni, nei kada nors anksčiau, tuo pat metu apsaugojami pluoštai ir pailginamas kiekvieno drabužio tarnavimo laikas.

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX6G271E

TAUPUS SKALBIMAS PER TRUMPIAUSIĄ LAIKĄ

Daugelis „ECO“ programų taupo elektros energiją. O programa „Eco TimeSave“ – ir jūsų laiką. Su šia programa galite vienu metu pasirinkti „ECO“ ir „TimeSave“ parinktis, kad jūsų skalbyklė skalbtų ne tik efektyviai naudojant energiją, bet ir kuo greičiau.

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX6G271E

Atsargiai atsidaro bei veiksmingai veikia

Ši skalbyklė, į kurią skalbiniai dedami per viršų, turi labai kruopščiai suprojektuotas „atsargiai atsidarančias“ dureles, kad jas bet kada galėtumėte saugiau atidaryti – tiesiog viena ranka.

Tikslus skysto skalbiklio dozavimas su „Liquidose“

Puikus skysto skalbiklio dozavimas dozatoriumi - „Liquidose“. Jis įpila skalbiklio į skalbyklės būgną tiksliu laiku. Optimaliems skalbimo rezultatams pasiekti. Drabužiai visada išimami gaivūs ir švarūs.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX6G261E
Skalbyklė su „SoftOpen“

Skalbyklė,1200 aps/min., 6 kg. įkrova, 3 skaitmenų ekranėlis, FuzzyLogic, ProSense technologija, Soft Opening durelės, balanso kontrolės sistema, programos pradžios atidėjimas, energetinis efektyvumas: A+++/ B, 167 kWh/annum, 9490 l/annum, 56 dB skalbiant, ...

 • Pilno užkrovimo talpa (Kg) 6
 • Maksimalus apsukų greitis (Rpm) 1200
 • Dizaino lygis Lygis G
 • ProSense® ProSense®
AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX7E272E
Skalbyklė ir garų programa

Skalbyklė,1200 aps/min., 7 kg. įkrova, LCD ekranėlis, FuzzyLogic, balanso kontrolės sistema, užraktas nuo vaikų, būgno pozicionavimas, programos pradžios atidėjimas, inverterinis variklis, garai, ProSense Aqua control, energetinis efektyvumas: A+++(-10%) / ...

 • Pilno užkrovimo talpa (Kg) 7
 • Maksimalus apsukų greitis (Rpm) 1200
 • Dizaino lygis Lygis E
 • ProSteam ProSteam
 • ProSense® ProSense®
 • Soft Opening Soft Opening
AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTX7E273E
Skalbyklė ir garų programa

Skalbyklė,1200 aps/min., 7 kg. įkrova, LCD ekranėlis, FuzzyLogic, balanso kontrolės sistema, būgno pozicionavimas, OkoInverterinis variklis, garai, ProSense, programos pradžios atidėjimas, Aqua control, energetinis efektyvumas: A+++(-20%) / B, 140 kWh/annum...

 • Pilno užkrovimo talpa (Kg) 7
 • Maksimalus apsukų greitis (Rpm) 1200
 • Dizaino lygis Lygis E
 • ProSteam ProSteam
 • ProSense® ProSense®
 • Soft Opening Soft Opening

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą