Produkto aprašymas

Naudojant „PowerCare“ technologiją 8000 serijos AEG iš viršaus pakraunamoje skalbimo mašinoje, kiekvienas Jūsų subtilių drabužių siūlelis yra išvalomas ir prižiūrimas net ir skalbiant trumpesniais ciklais. Drabužių kokybė apsaugota su erdvę taupančiu prietaisu.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

PUIKUS SKALBIMAS - GREIČIAU NEI PER 1 VALANDĄ. VOS 30°C. ŠVELNI DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA

8000 serijos „PowerCare“ skalbimo mašina naudoja unikalią technologiją, kuri greitai tirpina skalbiklį, užtikrina tolygų padengimą ant Jūsų drabužių, kad skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs. Skalbimo priemonės suaktyvinamos vos 30°C temperatūroje, kad būtų pasiekti puikūs skalbimo rezultatai greičiau nei per valandą.

AEG - Iš viršaus pakraunama skalbykė - LTR8E363E

„POWERCLEAN 59MIN“. VEIKSMINGESNIS KASDIENIS PLOVIMAS

„PowerClean 59min“ yra kasdienė skalbimo programa, suteikianti viską ko Jums reikia. Išskalbkite drabužius vos per 59 minutes - tai puikūs rezultatai sunaudojant mažiau energijos. Tai ideali programa kasdieniam naudojimui be jokių kompromisų dėl našumo ar tvarumo.

MAŽIAU LYGINIMO. ATGAIVINTI RŪBAI

Su technologija „ProSteam®“ skalbimą galite užbaigti garais ir taip sumažinti susiglamžymą arba naudoti atskirą garinimo programą, kad drabužiai būtų atnaujinti – kaskart nepriekaištingi skalbimo rezultatai.

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA. VANDENS IR ENERGIJOS TAUSOJIMAS

Naudojant technologiją „ProSense®“ kiekviena įkrova pasveriama, kad būtų pritaikytas ciklas ir nustatytas minimalus švariam skalbimui reikalingas laikas. Jūsų drabužiai mažiau nusidėvi ir išsaugo spalvas.

„ÖKOINVERTER“ - MAŽIAUSIOS ENERGIJOS SĄNAUDOS

Mažiau energijos naudojantis variklis „ÖKOInverter“ užtikrina didžiausią efektyvumą, patvarumą ir tobulą skalbimą, kokią programą bepasirinktumėte.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels