Produkto aprašymas

Įmontuojama skalbyklė, 1400 aps./min., 8kg skalbimo įkrova, tiesioginis įpurškimas, "FuzzyLogic", balanso kontrolė, putų susidarymo kontrolės sistema "Anti Foam System", "OKOMix", 59min "OKOPower", "ProSense", 20min/3kg, garai. LCD elektroninių parodymų ekranėlis

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Susipažinkite su plonų marškinių saugotoja

AEG 8000 serijos montuojama skalbyklė puikiai tinka prie kitų prietaisų, kelia mažiau triukšmo ir neprilygstamai pasirūpina drabužiais. Naudojant technologiją „ÖKOMix“ skalbimo priemonės ir audinių minkštiklis sumaišomi su vandeniu dar prieš jiems patenkant į būgną. Garantuota plonų audinių priežiūra ir skalbimas, netgi naudojant trumpesnius ciklus.

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Skalbinių apsauga naudojant „ÖKOMix“ technologiją

Naudojant technologiją „ÖKOMix“, skalbimo priemonės ir audinių minkštiklis iki pat paskutinio lašo sumaišomi su vandeniu, ištirpinami ir suaktyvinami dar prieš jiems patenkant į būgną. Tai pirmoji skalbimo mašinos technologija, kuri tolygiai paskirsto skalbimo priemones ir audinių minkštiklius užtikrinant, kad jie pasiektų, išplautų ir pasirūpintų kiekvienu plaušeliu.

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Švaru per 59 minutes naudojant programą „ÖKOPower“

„ÖKOPower“ yra kasdienio skalbimo programa, užtikrinanti viską, ko jums reikia. Drabužiai idealiai išskalbiami vos per 59 minutes taupant energiją. Tai ideali kasdienio naudojimo programa be jokių veiksmingumo ar tvarumo pavojų.

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Naudodami „ProSteam“, atgaivinkite drabužius ir sumažinkite jų susiglamžymą

„ProSteam“ naudojami garai greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos dėvėti. Trumposios atsargiosios programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti.

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Pritaikyti ciklai naudojant „ProSense Technology®“

Funkcija „ProSense Technology®“ automatiškai pasveria skalbinius, kad būtų parinktas idealus ciklas. Jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno rūbo priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart taps gaivūs, lyg nauji, be to, jūs taupysite vandenį ir energiją.

AEG - Montuojama skalbyklė - L8FBE48SI

Tyliai veikiantis prietaisas – jaukūs namai

Tyliai veikianti skalbyklė užtikrina mažą triukšmo lygį skalbimo ciklo metu. Mažiau triukšmo ir daugiau patogumo namuose.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą