Produkto aprašymas

Skalbyklė „8000 PowerCare“ sklandžiai susijungia su kitais prietaisais, skleidžia mažiau triukšmo ir naudoja unikalią technologiją, kad sparčiai sumaišytų skalbiklį, o tada tolygiai užpurškia ant Jūsų drabužių, kad skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs per trumpiau nei valandą 30 °C temperatūroje.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„ÖKOPOWER“. VISIŠKAS DĖMIŲ PAŠALINIMAS NET ŽEMOJE TEMPERATŪROJE*

„ÖkoPower 59 min“ visiškai pašalina dėmes greičiau kaip per valandą 30 °C temperatūroje.* Mūsų išankstinio sumaišymo technologija užtikrina, kad skalbiklis pasiektų kiekvieną siūlą, todėl trumpas ciklas yra toks pat veiksmingas kaip ilgas, o dėmės visiškai pašalinamos.

* Užsakomasis „ÖkoPower 59 min“ 30 °C programos bandymas su 4 kg skalbinių, rodo, kad pašalinamos absoliučiai visos iš 50 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių.

LENGVA PRIJUNGTI, VALDYTI IR SKALBTI NAUDOJANTIS PROGRAMĖLE „MY AEG CARE“

Nuotoliniu būdu nustatykite pritaikytas programas, gaukite ciklo rekomendacijas savo drabužiams ir pranešimus, kai skalbiniai paruošti. Pritaikyta drabužių priežiūra jums po ranka.

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI SUSIGLAMŽIMUS

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšles per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norite papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio. Jis suteikia tos šviežiai išskalbto drabužio gaivos.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „SteamRefresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

„PROSENSE®“ SUTAUPO IKI 30 % LAIKO, VANDENS IR ENERGIJOS* KIEKVIENAM SKALBIMUI

„ProSense®“ pasveria sklabinius, kad pritaikytų skalbimo ciklą. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Tai gali iki 30 %* sutaupyti Jums laiko, vandens ir energijos sąnaudų.

* Nuosavas bandymas laiko, vandens ir energijos sąnaudoms nustatyti skalbiant 30 °C medvilnės ciklu, optimizuotu pasitelkus „ProSense“ ir lyginant 1 kg ir maksimalų kiekį skalbinių.

MŪSŲ TYLIAI VEIKIANTIS PRIETAISAS NETRUKDO KASDIENIAMS REIKALAMS

Suprojektuota taip, kad veiktų tyliai, tad galite skalbti ir ramybę puoselėjančiuose namuose. Įrengus virtuvėje netrukdys maisto gaminimui, pokalbiams arba pietavimui drauge. Tad galite užsiimti kasdiene veikla, kol skalbiate drabužius.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels