PASIRINKITE ORKAITĖS TIPĄ

arba sužinokite į ką verta atsižvelgti renkantis naująją orkaitę. 

AEG EcoLine

„AEG“ orkaitės pasižymi geriausiu A++ klasės energijos vartojimo efektyvumu, todėl galite sutaupyti energijos kurdami skaniausius patiekalus. Gaminkite karštame ore, naudojant  mikrobangų krosnelės funkcijas arba garuose žemesnėje temperatūroje, sutaupydami iki 20%* daugiau energijos ir išsaugodami iki 90%** maisto medžiagų.

*Vidinis palyginimas, pagrįstas vienu (1) AEG SteamPro orkaitės [BSE998230M] ir AEG daugiafunkcinės orkaitės [BPE556370M] bandymu. Bandymas atliktas su lašišos filė ir sous-vide vištienos krūtinėlėmis

**Remiantis vidiniais bandymais, lyginant „SteamPro“ orkaitės (valymo garais) ir „SteamCrisp“ orkaitės (pirolitinio savaiminio išsivalymo) energijos sąnaudas. Valymo garais programa yra patentuota AEG US2017082295 (A1)

Naujas gaminimo būdas

Atraskite naują gaminimo pasaulį su garinėmis orkaitėmis. Gaminant garuose galite sukurti sveikesnius ir skanesnius patiekalus nei bet kada anksčiau.

Geriausi savo klasėje

9000 SteamPro

Kurkite išskirtinius, skoniu ir tekstūra unikalius patiekalus namuose naudodami „SteamPro“ orkaitę. Karštis, garai arba abiejų derinys. Galite gaminti net „sous-vide“ būdu. Tai orkaitė atitinkanti Jūsų standartus.

Mūsų populiariausias modelis

7000 SteamCrisp®

Kilstelėkite savo patiekalus dar aukščiau su SteamCrisp® orkaite. Kaip? Garai pastiprina karštį. Jūsų ruošiamas patiekalas turės ne tik auksinę traškią plutelę iš išorės, bet bus ypatingai sultingas viduje. Ir be galo skanus.

Garinės orkaitės funkcijų apžvalga

Gaminkite visu pajėgumu namuose įgalinant garus ir profesionalias programas. Išnaudokite visą orkaitės potencialą, net gaminant „sous-vide“ būdu.
  • Duona, keksiukai ir pyragai
  • Paukštiena ir mėsa
  • Vaisiai, daržovės ir žuvis
  • Sous-vide
Skrudinkite, kepkite, troškinkite, grilinkite ir gaminkite garuose su pažangiomis garo programomis.
  • Duona, keksiukai ir pyragai
  • Paukštiena ir mėsa
  • Vaisiai, daržovės ir žuvis
Kepimas ir skrudinimas pasitelkiant garų programas užtikrins dar gardesnius, tinkamos tekstūros ir kupinus aromato sveikesnius patiekalus.
  • Duona, keksiukai ir pyragai
  • Vištiena ir mėsa
Papildomo garo nustatymas suteiks Jūsų kepamai duonai ir kitam konditeriniam gaminiui vientisą, auksinę, traškią plutelę.
  • Duona, keksiukai ir pyragai

Sužinokite daugiau apie mūsų orkaites

Atraskite neprilygstamą kepimą, grilinimą, skrudinimą ar gaminimą garuose su „AEG“ orkaitėmis. Raskite tinkamiausią orkaitę, atitinkančią Jūsų poreikius, pasitelkiant mūsų pirkimo vadovą!​