Produkto aprašymas

Gaminkite užtikrintai naudodamiesi ryškiais „FlameLight“ LED indikatoriais, kurie aiškiai nurodys kiekvieno degiklio liepsnos lygį nuo 1 iki 9. LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, ar įjungta valdymo rankenėlė ir ar įkaitusios degiklių atramos.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

„FlameLight“ – ryškus LED ekranas paprastam liepsnos reguliavimui

Ryškiame „FlameLight“ LED ekrane aiškiai matomas dujų srauto lygis (nuo 1 iki 9), todėl kiekvieną kartą ruošdami maistą galite užtikrintai kontroliuoti liepsnos intensyvumą. Ryškūs LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, kai degikliai įjungiami arba išjungiami.

VALDYKITE GARTRAUKĮ SU KAITLENTE

Dujinė kaitlentė turi unikalią „Hob2Hood“ funkciją. Ši funkcija leidžia reguliuoti gartraukio galingumą kaitlentės pagalba. Tai labai paprasta, palieskite ant kaitlentės „Hob2Hood“ simbolį ir nustatykite norimą traukimo lygį neliesdami gartraukio valdymo.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

SU LAIKMAČIU GALITE GERIAU VALDYTI

Kaitlentė teikiama su patogiu laikmačiu, su kuriuo galite stebėti maisto gaminimo eigą ir visada kontroliuoti kuriamus skonius.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

KARŠČIO INDIKATORIAI SKUBIAM INFORMAVIMUI

Daugiau nereikės spėlioti, ar degikliai įjungti, ar ne. „FlameLight“ diodiniai indikatoriai aiškiai parodo, ar rankenėlės yra įjungtos, ar išjungtos. Naudingas likusio karščio indikatorius iškart parodo, ar kuri nors prikaistuvio atrama vis dar yra karšta.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64440NB
Dujinė kaitlentė 60 cm „Gas on Glass“

Su dujine kaitlente „SpeedBurner“ patiekalai pagaminami 20% greičiau, nes ji padeda pasiekti tinkamą karštį, kad maistas būtų nepriekaištingo skonio. Degikliai leidžia reguliuoti liepsną, todėl „WOK“ ar makaronų patiekalai visada yra gaminami tiksliai tokia...

 • Plotis (mm) 590
 • Gaminimo zonos 4
 • Lanksčios zonos Nėra
 • „Assisted Cooking“ jutikliai Nėra
AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64540NB
Dujinė kaitlentė 60 cm "Flame Light" „Hob2Hood®“

AEG dujinė kaitlentė su funkcija „FlameLight“ perkelia gaminimą su dujomis į naują saugumo ir patikimumo lygį. Ryškios LED lemputės iškart parodo, ar degiklis yra įjungtas, išjungtas ir ar prikaistuvio atrama vis dar karšta. Todėl galite susikoncentruoti ti...

 • Plotis (mm) 590
 • Gaminimo zonos 4
 • Lanksčios zonos Nėra
 • „Assisted Cooking“ jutikliai Nėra
 • Hob2Hood Hob2Hood
AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64420SM
Dujinė kaitlentė 60 cm 6000 serija „Slim“

Pažangi „StepPower“ dujinių viryklių technologija leidžia lengvai keisti viryklės liepsnos nustatymą (nuo 1 iki 9), todėl galėsite tiksliai parinkti reikiamą intensyvumą nesilankstydami patikrinti liepsnos.

 • Plotis (mm) 594
 • Gaminimo zonos 4
 • Lanksčios zonos Nėra
 • „Assisted Cooking“ jutikliai Nėra

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone