Produkto aprašymas

Pažangi „StepPower“ dujinių viryklių technologija leidžia lengvai keisti viryklės liepsnos nustatymą (nuo 1 iki 9), todėl galėsite tiksliai parinkti reikiamą intensyvumą nesilankstydami patikrinti liepsnos.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64420SM

„SpeedBurners“ - tikslus kaitinimas, greitesniam gaminimui

Šios AEG dujinės kaitlentės „SpeedBurners“ degikliai leidžia liepsną nukreipti tiesiai į prikaistuvio dugną, tokiu būdu užtikrinamas greitesnis šildymas bei didesnis efektyvumas. Dėl šių degiklių galite maistą gaminti iki 20% greičiau.

AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64420SM

Su ketaus atramomis suteiksite savo kaitlentei išskirtinę išvaizdą

patvariomis aukščiausios klasės kaitlentės ketaus atramomis suteiksite savo virtuvei profesionalią išvaizdą. Vientisos ketaus atramos leidžia lengvai ir saugiai perstumti indus jų nekeliant, taip užtikrinant puikią maisto gaminimo patirtį.

AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64420SM

Integruota uždegimo funkcija – greitas liepsnos uždegimas

Integruotoji uždegimo funkcija degiklį leidžia uždegti patogiai ir be didelių pastangų, švelniai pasukant ir nuspaudžiant rankenėlę.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64440NB
Dujinė kaitlentė 60 cm „Gas on Glass“

Su dujine kaitlente „SpeedBurner“ patiekalai pagaminami 20% greičiau, nes ji padeda pasiekti tinkamą karštį, kad maistas būtų nepriekaištingo skonio. Degikliai leidžia reguliuoti liepsną, todėl „WOK“ ar makaronų patiekalai visada yra gaminami tiksliai tokia...

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujos ant stiklo
  • Matmenys (mm) 590x520
AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64540NB
Dujinė kaitlentė 60 cm "Flame Light" „Hob2Hood®“

AEG dujinė kaitlentė su funkcija „FlameLight“ perkelia gaminimą su dujomis į naują saugumo ir patikimumo lygį. Ryškios LED lemputės iškart parodo, ar degiklis yra įjungtas, išjungtas ir ar prikaistuvio atrama vis dar karšta. Todėl galite susikoncentruoti ti...

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujos ant stiklo
  • Matmenys (mm) 590x520
  • Hob2Hood Hob2Hood
AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64301UM
Dujinė kaitlentė 60 cm "Ultraflat"

AEG kaitlentė turi naujus, greitesnius dangtelius, kurie užkaista iki 20% sparčiau nei standartinės dujinės kaitlentės. Tai reiškia, kad mėgautis kepsniu ir kepta žuvimi galėsite žymiai greičiau.

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujinė viryklė
  • Matmenys (mm) 595x525

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą