*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

„FlameLight“ – ryškus LED ekranas paprastam liepsnos reguliavimui

Ryškiame „FlameLight“ LED ekrane aiškiai matomas dujų srauto lygis (nuo 1 iki 9), todėl kiekvieną kartą ruošdami maistą galite užtikrintai kontroliuoti liepsnos intensyvumą. Ryškūs LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, kai degikliai įjungiami arba išjungiami.

„Hob2Hood®“ automatiškai kontroliuoja garų surinktuvą

Kai jūs įjungiate viryklę, „Hob2Hood®“ funkcija automatiškai įjungia garų surinktuvą. Ji taip pat automatiškai belaidžiu ryšiu kontroliuoja garų surinktuvo funkcijas, tokias kaip ventiliatoriaus sukimosi greitis. Todėl galite visą dėmesį sutelkti į maisto ruošimą.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

SU LAIKMAČIU GALITE GERIAU VALDYTI

Kaitlentė teikiama su patogiu laikmačiu, su kuriuo galite stebėti maisto gaminimo eigą ir visada kontroliuoti kuriamus skonius.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

KARŠČIO INDIKATORIAI SKUBIAM INFORMAVIMUI

Daugiau nereikės spėlioti, ar degikliai įjungti, ar ne. „FlameLight“ diodiniai indikatoriai aiškiai parodo, ar rankenėlės yra įjungtos, ar išjungtos. Naudingas likusio karščio indikatorius iškart parodo, ar kuri nors prikaistuvio atrama vis dar yra karšta.

Kiti gaminiai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64440NB
Dujinė kaitlentė 60 cm „Gas on Glass“

Su dujine kaitlente „SpeedBurner“ patiekalai pagaminami 20% greičiau, nes ji padeda pasiekti tinkamą karštį, kad maistas būtų nepriekaištingo skonio. Degikliai leidžia reguliuoti liepsną, todėl „WOK“ ar makaronų patiekalai visada yra gaminami tiksliai tokia...

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujos ant stiklo
  • Matmenys (mm) 590x520
AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64540NB
Dujinė kaitlentė 60 cm "Flame Light" „Hob2Hood®“

AEG dujinė kaitlentė su funkcija „FlameLight“ perkelia gaminimą su dujomis į naują saugumo ir patikimumo lygį. Ryškios LED lemputės iškart parodo, ar degiklis yra įjungtas, išjungtas ir ar prikaistuvio atrama vis dar karšta. Todėl galite susikoncentruoti ti...

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujos ant stiklo
  • Matmenys (mm) 590x520
  • Hob2Hood Hob2Hood
AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64301UM
Dujinė kaitlentė 60 cm "Ultraflat"

AEG kaitlentė turi naujus, greitesnius dangtelius, kurie užkaista iki 20% sparčiau nei standartinės dujinės kaitlentės. Tai reiškia, kad mėgautis kepsniu ir kepta žuvimi galėsite žymiai greičiau.

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujinė viryklė
  • Matmenys (mm) 595x525

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą