Produkto aprašymas

8000 dujinė kaitlentė su Hob2Hood 60 cm

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

Ryškūs LED indikatoriai, kad aiškiai matytumėte, ką darote

Gaminkite užtikrintai naudodamiesi ryškiais „FlameLight“ LED indikatoriais, kurie aiškiai nurodys kiekvieno degiklio liepsnos lygį nuo 1 iki 9. LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, ar įjungta valdymo rankenėlė ir ar įkaitusios degiklių atramos.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

„FlameLight“ – ryškus LED ekranas paprastam liepsnos reguliavimui

Ryškiame „FlameLight“ LED ekrane aiškiai matomas dujų srauto lygis (nuo 1 iki 9), todėl kiekvieną kartą ruošdami maistą galite užtikrintai kontroliuoti liepsnos intensyvumą. Ryškūs LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, kai degikliai įjungiami arba išjungiami.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

„StepPower“ - tiksliam karščiui

Patirkite tikslumą su kaitlente naudodami „StepPower“ valdiklius. Nuolat gaminkite skanius patiekalus. Karštį galima nustatyti nuo 1 iki 9, o kiekvienu didėjančiu žingsniu suteikiama daugiau galios. Nes tikslūs nustatymai reiškia puikius rezultatus.

VALDYKITE GARTRAUKĮ SU KAITLENTE

Dujinė kaitlentė turi unikalią „Hob2Hood“ funkciją. Ši funkcija leidžia reguliuoti gartraukio galingumą kaitlentės pagalba. Tai labai paprasta, palieskite ant kaitlentės „Hob2Hood“ simbolį ir nustatykite norimą traukimo lygį neliesdami gartraukio valdymo.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

SU LAIKMAČIU GALITE GERIAU VALDYTI

Kaitlentė teikiama su patogiu laikmačiu, su kuriuo galite stebėti maisto gaminimo eigą ir visada kontroliuoti kuriamus skonius.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64450NB

KARŠČIO INDIKATORIAI SKUBIAM INFORMAVIMUI

Daugiau nereikės spėlioti, ar degikliai įjungti, ar ne. „FlameLight“ diodiniai indikatoriai aiškiai parodo, ar rankenėlės yra įjungtos, ar išjungtos. Naudingas likusio karščio indikatorius iškart parodo, ar kuri nors prikaistuvio atrama vis dar yra karšta.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels