Produkto aprašymas

Su dujine kaitlente „SpeedBurner“ patiekalai pagaminami 20% greičiau, nes ji padeda pasiekti tinkamą karštį, kad maistas būtų nepriekaištingo skonio. Degikliai leidžia reguliuoti liepsną, todėl „WOK“ ar makaronų patiekalai visada yra gaminami tiksliai tokiame karštyje kokio reikia.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

PADIDINKITE KARŠTĮ, GAMINKITE AKIMIRKSNIU

4 kW galingas „WOK“ degiklis su triguba karūnėle skleidžia maksimalų karštį, todėl patiekalai greičiau pagaminami. Karštis ir greitis yra labai svarbūs virtuvėje. „WOK“ degiklis sukuria papildomą karščio bangą, kai jos reikia.

Patvarus ir itin stabilus

Mūsų ketaus prikaistuvių atramos atrodo labai profesionaliai ir tvirtai prilaiko prikaistuvius, net kai gaminimas tampa greitas ir intensyvus.

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64440NB

Pasirūpinkite švara dar gaminant

Aplink prikaistuvį paviršius visada yra vėsus, todėl netyčia apipylus - nesijaudinkite, nes galite drąsiai nuvalyti kaitlentę tuojau pat. Niekas neprisvyla, tad pasirūpinkite švara dar kol gaminate.

Idealiai reguliuojama liepsna.

Pasukdami rankenėlę tiksliai sureguliuokite liepsnos intensyvumą.

Apsauga nuo dujų nutekėjimo

Visos mūsų dujinės kaitlentės turi įrengtas specialias apsaugas, kurios automatiškai išjungia dujų tiekimą, jeigu liepsna užgęsta.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Dujinė kaitlentė - HKB64540NB
Dujinė kaitlentė 60 cm "Flame Light" „Hob2Hood®“

AEG dujinė kaitlentė su funkcija „FlameLight“ perkelia gaminimą su dujomis į naują saugumo ir patikimumo lygį. Ryškios LED lemputės iškart parodo, ar degiklis yra įjungtas, išjungtas ir ar prikaistuvio atrama vis dar karšta. Todėl galite susikoncentruoti ti...

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujos ant stiklo
  • Matmenys (mm) 590x520
  • Hob2Hood Hob2Hood
AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64301UM
Dujinė kaitlentė 60 cm "Ultraflat"

AEG kaitlentė turi naujus, greitesnius dangtelius, kurie užkaista iki 20% sparčiau nei standartinės dujinės kaitlentės. Tai reiškia, kad mėgautis kepsniu ir kepta žuvimi galėsite žymiai greičiau.

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujinė viryklė
  • Matmenys (mm) 595x525
AEG - Dujinė kaitlentė - HGB64420SM
Dujinė kaitlentė 60 cm 6000 serija „Slim“

Pažangi „StepPower“ dujinių viryklių technologija leidžia lengvai keisti viryklės liepsnos nustatymą (nuo 1 iki 9), todėl galėsite tiksliai parinkti reikiamą intensyvumą nesilankstydami patikrinti liepsnos.

  • Gaminimo zonos 4
  • Tipas Dujinė viryklė
  • Matmenys (mm) 594x510

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą