Produkto aprašymas

Su energiją tausojančiu varikliu, šis gerai suprojektuotas kamininis garų rinktuvas montuojamas prie sienos. Jis veiksmingai sumažina virtuvės kvapus bei papuošia jos erdvę. * Automatinis veikimas derinamas tik su elektrinėmis arba indukcinėmis kaitlentėmis.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kamino tipo garų rinktuvas - DBB5960HM

Gaivus oras be jokių pastangų ir triukšmo.

Aptakaus dizaino AEG gartraukis tyliai pašalina nemalonius kvapus, naudodamas itin tylią „Breeze“ technologiją. Galite mėgautis geresne bei tylia savo virtuvės aplinka be jokių pastangų.

Valykite orą naudodami mažiau energijos

Šis galingas, mažai elektros energijos suvartojantis garų rinktuvas pašalina virtuvės kvapus itin efektyviai.

Ilgas tarnavimo laikas - švarus oras

Šis filtras neįtikėtinai veiksmingai sulaiko ir išvalo maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, kad jūsų virtuvė būtų gaivi. Ilgesnio naudojimo filtrą galima plauti ir vėl naudoti siekiant užtikrinti aukštą kvapų filtravimo kokybę.

AEG - Kamino tipo garų rinktuvas - DBB5960HM

Automatiškai valdomas garų rinktuvas

Garų rinktuve integruota naudinga funkcija „Hob2Hood“, kuri automatiškai valdo prietaiso veikimą ir apšvietimą. Palikite „Hob2Hood“ reguliuoti ventiliatorių, o jūs sutelkite dėmesį į tinkamą savo patiekalo paruošimą. Norėdami patys reguliuoti ventiliatoriaus galią, tai visuomet galite daryti su patogiais rankiniais valdikliais / simboliais ant garų rinktuvo korpuso bei kaitlentėje. Dujinėse kaitlentėse, palaikančiose „Hob2Hood“ funkciją, garų rinktuvo įjungimas galimas per kaitlentėje esančius valdymo simbolius.

AEG - Kamino tipo garų rinktuvas - DBB5960HM

Naudokitės patvariu apšvietimu

Naudokitės LED apšvietimo privalumais. Šviesi ir ryški šviesa virš kaitlentės palengvina maisto ruošimą, o LED lemputės yra ilgaamžės ir labai taupios.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą