MANO AEG PROGRAMA

MANO AEG PROGRAMA

Pamirškite ieškojimą „Google“, kaip geriausiai išvalyti drabužius arba kaip suprasti priežiūros etiketes. Susipažinkite su audinių raštų ekspertu: programėle „My AEG“. Prijunkite prietaisus prie programėlės, kad puiki priežiūra būtų išmanesnė ir spartesnė. Programėlė gali veiksmingai apdoroti iki 48 audinių ir 40 dėmių rūšių. Ji yra intuityvi. Sparti. Tai asmeniškai pritaikyta priežiūra – viskas Jūsų išmaniajame telefone.

PARSISIŲSTI

SUMANI PRIEŽIŪRA

Ne tik skalbkite ir džiovinkite drabužius, bet rūpinkitės jais. Naudodami programėlę, paprasčiausiai pasirinkite audinio rūšį, spalvą ir nešvarumo lygį, o programėlė „My AEG“ rekomenduos geriausią programą ir automatiškai nusiųs ją į prietaisą. Sumanus būdas rūpintis. Naudokite intuityvų „Care Advisor“, kad drabužiai ilgiau atrodytų lyg nauji; jis suteiks profesionalią priežiūrą, visada rekomenduodamas geriausią programą Jūsų drabužiams.

PRITAIKYKITE SAU SKALBIMĄ

Suasmeninkite ir pritaikykite sau skalbimo patirtį. Išsaugokite savo mėgstamiausias nuostatas, įskaitant pritaikytas programas „Care Advisor“, naudodami „Mano mėgstamiausios“. Išsaugokite greitai prieigai iki 6 skalbimo ir 6 džiovinimo programų. Taupykite laiką, plaudami reguliariai dėvimus drabužius tik vienu paspaudimu.

AEG 9000 serijos prijungiamose skalbyklėse naudojama novatoriška technologija „SoftWater“, pašalinanti iš vandens nešvarumus, kurie gali pakenkti audiniams. Ši švelnesnė drabužių priežiūra padeda išlaikyti juodus drabužius juodais, o ryškios spalvos išlieka tokios sodrios, kaip ką tik nupirkto drabužio.

Išdrįskite džiovinti drabužius, kurių manėte niekada negalėsiantys džiovinti, AEG 8000 serijos prijungiamose skalbinių džiovyklėse. Mūsų „Woolmark“ patvirtintos džiovyklės turi savitą sistemą „AbsoluteCare®“. Jūsų megztiniai išlaiko savo formą ir tekstūrą ir tikrai nesusitraukia.

VISIŠKAI KONTROLIUOKITE

Programėle „My AEG“ paleiskite skalbimą ir tikrinkite būseną bet kurioje namų vietoje.
Programėlėje „My AEG“ pasirinkite norimą skalbimo ciklą ir „Wi-Fi“ simbolį. Tuomet įjungsite nuotolinio paleidimo režimą. Ciklo metu ekrane programėlė rodys būseną ir praneš, kai programa bus baigta. Naudodami programėlę „My AEG“ galėsite visiškai kontroliuoti skalbimą.

DŽIOVINIMAS DŽIOVYKLĖJE

Skalbimas yra tik pusė formulės – tinkamas drabužių džiovinimas yra svarbi jų priežiūros dalis. Programėlė „My AEG“ lygiai taip pat gerai veikia ir skalbinių džiovyklei. Naudokite „Care Advisor“ automatiniam programų parinkimui pagal Jūsų poreikius. Išsaugokite savo mėgstamas programas funkcija „Mano mėgstamiausios“ ir nuotoliniu būdu kontroliuokite savo džiovyklę iš bet kurios namų vietos.

PRIEŽIŪROS ETIKETĖS VADOVAS

Daugiau niekada nesusipainiokite dėl etiketės. Programėlės „My AEG“ funkcija „Care Advisor“ gali pakeisti ant Jūsų priežiūros etikečių esančius simbolius į skalbyklės ar džiovyklės programas. Pasirinkite ant priežiūros etiketės matomus simbolius ir programėlė parinks ir nusiųs Jūsų prietaisui optimalią programą. Asmeniškai pritaikyta priežiūra – viskas Jūsų išmaniajame telefone.

DUK

Turite klausimų apie programėlę „My AEG“, mūsų sujungtus prietaisus arba reikia pagalbos nustatant ryšį „WiFi“ tinkle? Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite mūsų DUK skiltyje. Norite pradėti naudotis programėle „My AEG“ ir prijungtu prietaisu? Parsisiųskite mūsų trumpą vadovą ir prisijunkite.

Reikalavimų sąrašas

  • „Apple“: telefonas ar planšetinis kompiuteris. „iOS“ 8.0 arba naujesnė versija
  • „Android“: telefonas ar planšetinis kompiuteris: „Android“ 4.0.0.3 arba naujesnė versija
  • „Wi-Fi“: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz su WEP, WPA ar WPA2 AES/TKIP su interneto ryšiu.
  • Įsitikinkite, kad signalas būtų pakankamai stiprus toje vietoje, kur bus įrengtas prietaisas.
  • Jeigu jis yra toli nuo „Wi-Fi“ maršrutizaroriaus, gali prireikti tinklo plėstuvo.